کار در منزل چیست ؟

کار در منزل مطلوب بسیاری از افراد است. علت این موضوع دور از ذهن نیست . اجاره یا خرید مکان مناسب جهت راه اندازی کسب و کار اعم از یک واحد تجاری برای همگان مقدور نمی باشد.

خیلی از افراد  می خواهند استارت کسب و کار خود را از صفر شروع بکنند .  تردید های آینده مجهول اجاره یا خرید محلی به عنوان محل کار در شروع کار را برای ایشان بسیار مشکل و یا ناممکن می نماید.

از این رو کارهای انجام پذیر در منزل جذاب هستند. در واقع خیلی ها هم هستند که از خیر کارآفرینی به دلیل همین نداشتن  مکانی مناسب برای کسب و کار مورد نظر خود گذشته اند. این دسته یک شانس طلایی زندگی خود را از دست داده اند.

با آموزش طریقه کار در منزل رئیس خود خواهید شد. در این شیوه بدون صرف هزینه گزاف از خانه خود به عنوان محل کار استفاده خواهید نمود.

آیا این نوشته یک نوع آگهی کار در منزل است ؟!

عبارت کار در منزل  احتمالاً ذهن شما را در شروع به سمت آگهی هایی مانند پاراگراف زیر می برد. این دسته آگهی ها  همه روزه در جراید چاپ می شود.

استخدام کار در منزل و یا کار پاره وقت در منزل نمونه ای از این نوع آگهی ها می باشد.  این آگهی ها در واقع متعلق به صاحب کارهایی می باشد که از شما می خواهند کاری را برای ایشان در منزل انجام بدهید.

موارد بالا یک تعبیر خاص از کار در منزل است.  تعبیر ما از عبارت کار در منزل لیکن فراتر از یک آگهی استخدام می باشد.  مقصود ما شیوه ی راه اندازی کسب و کار شخصی درخانه خود و برای خود می باشد. مالکیت این کسب و کار متعلق به خود شماست و توسط خود شما مدیریت خواهد شد.

انواع کار در منزل

1-کسب و کار بسته بندی

بسته بندی یک کار پرطرفدار است. ماهیت این کسب و کار آن را در طیف  محبوب ترین های کسب و کارهای خانگی قرار می دهد. بسته بندی قادر است ارزش افزوده بسیار خوبی فراهم کند و کارآفرین را به سود خوبی برساند. در این طیف از مشاغل بسته بندی حبوبات، بسته بندی لوازم التحریر، بسته بندی لوازم بهداشتی، بسته بندی شکلات و … را می توان جای داد.

2- کار تولیدی در خانه

خیلی ها تصور می کنند، تولید نمی تواند در خارج کارخانه انجام شود. من این حرف را قبول ندارم. شما می توانید از منزل خود به عنوان یک کارخانه استفاده کنید.

توجه کنید که کار تولیدی در خانه لزوماً به معنی تولید کردن کالا در خانه نیست. در این زمینه آشنایی با مقوله تولید بدون کارخانه را به شما پیشنهاد می کنم.

اگر به دنبال یک کار تولیدی می گردید یک راهکار بدون هزینه در انتظار شما است.  نوشته با عنوان پیشنهاد کار تولیدی و کار تولیدی پر سود  را بخوانید. در نهایت با مشاورین آسا تماس حاصل بفرمائید.

3- کار در منزل برای خانمها

کار کردن در منزل همیشه برای خانم ها جذابیت بیشتری دارد. خانم ها به دلیل شرایط خانه داری و مراقبت از فرزندان همیشه تمایل بیشتری به ماندن در خانه دارند.

رئیس خود شدن پیام روشن ما برای همه خانم هایی است که این متن را می خوانند. به کمک ما هر خانمی به زودی می تواند خویش کارفرمای خویش گردد.

4- مشاغل خانگی اینترنتی

اینترنت از بدو اختراع بستر خوبی برای بازاریابی مشاغل متنوع فراهم کرده است. به کمک اینترنت شما می توانید در خانه خود بمانید و در همه جا دیده شوید.

مشاغل خانگی و حمایت ها

قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی

امروزه کسب و کار های خانگی شیوه ای مهم در ایجاد اشتغال و کسب درآمد در جهان است. قابلیت ویژه ی انجام پذیر بودن این نوع کسب و کار در منزل جذابیت های منحصر به فردی به آنها بخشیده است.

بهتر است بدانید که مشاغل خانگی حتی مورد حمایت دولت نیز می باشند.  قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی در سال 89 مورد تصویب قرارگرفته و به دولت ابلااغ گردید.

متقاضیان مشاغل خانگی وام می گیرند

با توجه به اینکه کسب و کارهای خانگی به یک منبع مهم اشتغال تبدیل شده است حمایت هایی از آن به عمل می آید. به نقل از سایت تحلیلی خبری عصر ایران و بر اساس اعلام ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور میزان وام برای متقاضیان مشاغل خانگی تا سقف 50 میلیون ریال افزایش یافته است.

شروع کار از خانه مقدمه ای بر بسیاری از کسب و کار بزرگ و جدی بوده است!

به کسب و کار خانگی هنوز جدی نگاه  کنید. بهتر است بدانید برخی از بزرگترین کسب و کار های دنیا همچون گوگل ، اپل و یا آمازون کسب و کار خود را با دستان خالی و از هیچ آغاز کردند.

البته مقصود ازهیچ منظور سرمایه مالی پایین است. این افراد ایده های بزرگی در سر داشتند و برای عملی کردن آن با تمام وجود جنگیدند. بلی جنگیدند و شما هم  برای پول دار باید بی وقفه بجنگید.

بازاریابی و فروش محصولات و خدمات کار در منزل

بازاریابی و فروش برای مشاغل خانگی مثل هر کسب و کار دیگر مهمترین حلقه از زنجیره ی موفقیت محسوب می شود. بدون بازریابی شما شکست خواهید خورد.

شاید حتی شنیدن کلمه شکست هم برایتان غم انگیز باشد ولی شکست خواهید خورد. اگر شکست را دوست ندارید؛ دست به کار شده و بازاریابی کنید و بفروشید. در اینصورت موفقیت در کسب کار به زودی نصیب شما می گردد.

نقش اینترنت در موفقیت مشاغل خانگی

اینترنت زندگی ما را دگرگون کرده است.  از پیام رسان های روی گوشی تا صفحات اینترنتی امروزه  زندگی ما را در برگرفته اند. حتی لوازم شخصی زندگی خود را ترجیح می دهیم از فروشگاه های اینترنتی پیدا کرده و بخریم .

فرض بر اینست که همانطور که شما برای خرید های شخصی دست به دامن اینترنت می شوید دیگران  نیزهمین کار را می کنند. در اینصورت اینترنت یک بستر بسیار عالی برای شروع و رشد کار در منزل می باشد .

فرقی نمی کند چه کاری قرار است در منزل انجام دهید.  این کار می تواند انجام خدماتی همچون ترجمه های دانشجویی، بسته بندی خشکبار، بسته بندی حبوبات و یا بسته بندی سبزیجات خشک باشد. شما در هر حال برای فروش بیشتر نیاز به دیده شدن توسط دیگران دارید.

خیلی ها در فکر این موضوع  هستند که آیا فلان کار و یا بهمان کار را در منزل انجام بدهند. این دسته افراد مدام از خود می پرسند که کدام کار الان سود بیشتری دارد .

تجربه ی من در زمینه مشاوره ی و راه اندازی کسب و کار حکایت از نکته ای شگرف در این زمینه دارد.  کار در منزل و یا در بیرون منزل مشروط بر دیده شدن سود آور است.

بازاریایی و فروش با دیده شدن به خوبی انجام می پذیرد.  آن وقت ثروت که هدف مهم هر کسب و کار در منزل است، به سمت شما سرازیر می شود.

این نوشته ها را هم بخوانید

مشاوره کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *