کار تولیدی پر سود کدام است ؟

این سوالی است که مخاطبین بسیاری هر روزه از من در دفترکارم می پرسند و من همیشه در پاسخ به آنها آنچه در زیر می آید را بیان می کنم؛ در حقیقت فکر می کنم جواب من با آنچه که آنها منتظرند، بشنوند؛ متفاوت می باشد ولی من باز حقایق زیر را به آنها می گویم.

امروز قصد دارم، پیرامون کار تولیدی پر سود برای شما توضیح بدهم؛ در واقع پاسخ به این سوال که کار تولیدی پر سود کدام است ؟

پیش از هر توضیح دیگری لازم است، سوالی که در مقدمه ذکر شد را اندکی اصلاح بکنم و در واقع به جای کار تولیدی پر سود کدام است؛ می پرسم؛ یک کار تولیدی چگونه پر سود خواهد شد.

در واقع من تغییری در ماهیت این سوال دادم؛ و این تغییر به منزله این است که تمرکز خود را از روی نوع کار تولیدی و پیشنهاد کار تولیدی بر چگونگی پیاده سازی کار تولیدی خواهم برد .

امروزه لیستی از مشاغل پر سود اعم از مشاغل تولیدی پر سود لیست شده است؛ یکی از این عناوین داغ و به روز شغل های جدید و پردرآمد در ایران می باشد.

این لیست تولیدی های پر رونق مواردی همچون بسته بندی، تولید انواع کیک خانگی، دوخت و دوز، صنایع دستی و عروسک و … را در بر می گیرد.

به عنوان مشاور کسب و کار معتقدم که هیچ یک از مشاغل و یا کار های تولیدی فی نفسه دارای سود بالا و یا به قولی سود آور و یا برعکس دارای سود پایین نمی باشند.

در کارهای تولیدی همانند همه مشاغل دیگری آنچه نهایتا برد و باخت صاحب کار را مشخص می کند؛ نحوه عملکرد مالک کسب و کار تولیدی است.

پیشنهاد کار تولیدی

کار های تولیدی بسیار زیاد و متنوع هستند و جالب است؛ بدانید که مدام به لیست آنها اضافه می شود. دلیل این تنوع این است که کارهای تولیدی بر اساس نیاز بشر و ضرورت انجام می پذیرند و نیاز بشری هم پایانی ندارد.

در پیشنهاد کار تولیدی به عنوان اولین اصل همیشه به یاد داشته باشید که کار تولیدی باید خلایی از بازار را پر کند؛  ما به این خلق اصطلاحاً شکاف بازار می گوییم.

کار تولیدی باید بر اساس نیاز بازار انجام شود؛ نیازی که به وسیله تولید شما به آن پاسخ داده می شود و طبیعی است که هر چه این نیاز مبرم تر باشد و موضوع شما بکرتر باشد؛ شانس موفقیت شما هم در آن بیشتر است.

کار تولیدی پر سود و فروش و بازاریابی

بازار مانند انسان است؛ چون مخلوق انسان است و از این رو مدام در حال تغییر است؛ ایده‌ای که امروز به نظر ما بی‌فایده می‌رسد، ممکن است با گذشت زمان و مدتی بعد به پرفروش‌ترین محصول بازار و سود آور ترین آنها تبدیل شود.

این موضوع می‌تواند به نوآورانه بودن محصول، سرگرم کننده و  یا حتی احمقانه بودن آن مربوط باشد. پس فراموش نکنید؛ ایده خدمات یا محصول خود را هر چه که باشد و هر قدر هم که به نظرتان بی اهمیت بیاید، جدی بگیرید.

بازار همیشه تشنه کسب و کارها و ایده‌های نو است؛ ایده هایی که می تواند شما را به سوی موفقیت سوق دهد و چه بسا فردا نام استارتاپ شما در لیست موفق ها جای بگیرد.

کار تولیدی بسته بندی

کار تولیدی بسته بندی در بسیاری از سایت ها به عنوان شغلی با درآمد بالا به متقاضیان ورود به کارها و مشاغل تولیدی پیشنهاد می شود. البته بسته بندی نه در ایران که در بسیاری از کشورهای جهان از دیرباز طرف توجه است .

در صورت وجود ایده های خلاقانه و بکر در زمینه صنعت بسته بندی که با قریحه و ذوق سازگار و از زیبایی هم برخوردار باشد؛ موجبات جذب مشتری و مخاطب را فراهم آمده و نهایتاً این شیوه باعث افزایش بازاریابی و فروش محصول می شود و می تواند ارزش افزوده مناسبی برای صنعت گر حوزه بسته بندی ایجاد کند.

البته فرقی نمی کند؛ این بسته بندی در حوزه محصولات غذایی همچون خرما، کشمش، حبوبات و یا خشکبار باشد و یا صنایع شیمیایی و حتی قطعات خودرو سازی را در برگیرد.

در واقع بسته بندی یکی از حلقه های مهم تولید بدون کارخانه است که در کنار ایجاد یک برند مناسب (برند سازی ) و ثبت برند ایجاد شده، شما را قادر به تولید بدون صرف هزینه های ایجاد یک کارخانه می نمایید.

اگر نیاز به مشاوره در زمینه بسته بندی و ارتباط آن به تولید بدون کارخانه دارید با من تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *