احداث و راه اندازی کارخانه بسته بندی

احداث و راه اندازی کارخانه بسته بندی مواد غذایی یکی از پر متقاضی ترین ها در زمینه  احداث و راه اندازی کارخانه غذایی می باشد بسته بندی در مواد غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بدون آن تولیدات غذایی وجه مناسبی جهت فروش و بازاریابی نداشته و ندارد و بدین لحاظ صنعت بسته بندی خود یک حلقه مهم از تولید محسوب شده که کم از یک تولید مستقل ندارد.

از ديگر سو توجه ناكافي به موازين بسته بندي بهداشتي موجب گشته است كه محصولات مختلف غذايي كشور عليرغم كيفيت ایده آل در بدو توليد به دليل پيدايش پاره اي آلودگي‌هاي ثانويه و يا عرضه در اندازه ها و اشكالي خارج از استاندارد و پسند بازار نتوانند به بازارهاي جهاني راه يافته و راه را براي افزايش سطح توليد داخلي هموار نمايند. بديهي است با اجراي طرح هاي فرآوري و بسته بندي بهداشتي، در کارخانه های بسته بندی، محصولات غذايي توليدي كشور، قابليت رقابت با محصولات مشابه خارجي را در بازارهاي جهاني پیدا خواهد کرد.

احداث و راه اندازی کارخانه بسته بندی حبوبات  و خشکبار

احداث و راه اندازی کارخانه بسته بندی حبوبات از  متداول ترین ها در احداث و راه اندازی کارخانه بسته بندی مواد غذایی محسوب می شود، حبوبات شامل انواع لوبیا از لوبیا چیتی تا لوبیای سفید و قرمز  و ماش و عدس و لپه یکی از اقلام مواد غذایی پر مصرف بوده  که هم در داخل کشور کاشت می شوند و هم از خارج کشور وارد می شوند.

بسته بندی حبوبات می تواند ارزش افزوده قابل توجهی ایجاد کرده و چناچه برند مناسبی در کنار آن ثبت و مشهور شود به زودی به کسب و کار پر سودی تبدیل شود.

احداث و راه اندازی کارخانه بسته بندی خرما و خشکبار

خرما و خشکبار ایرانی به لحاظ طعم و کیفیت شهرت جهانی دارد به طوری که چناچه بازاریابی مناسبی روی آن انجام شود؛ بازار صادراتی بسیار خوبی دارد، لیکن باید توجه کرد که بسته بندی این دو محصول عامل بسیار مهمی خصوصاً در صادرات محصول بوده و با وجود آن ارزش افزوده بسیار بالایی می توان کسب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *