پیشنهاد کار تولیدی

بسیاری از افراد قصد دارند؛ یک تولیدی راه اندازی کنند ولی دقیقاً نمی دانند در چه موضوعی باید سرمایه گذاری کنند.

کارهای تولیدی پر سود کدامند ؟

پیش از راه اندازی یک تولیدی از خود سوال می کنید آیا زمینه تولیدی که من می خوام در آن وارد شوم یک کار تولیدی پر سود است و آیا در مدت کمی می توانم سود خوبی از آن کسب کنم. پاسخ این سوالات در طرح توجیهی و طرح کسب و کار شما نهفته است.

تولید چه چیز خوب است ؟!

تولیدی خوب است که تا سالهای سال فرمول آن در اختیار شما باشد؛ بالشخصه تولید با ماشین آلات گران قیمت و فول اتوماتیک را نمی پسندم.

در واقع اگر در تولید تنها تکیه شما به سرمایه ی خود باشد؛ چه تضمینی وجود دارد که دیگری با یک خط به روز تر و حاشیه سود کمتر برای از بین بردن کسب و کار شما به زودی وارد بازار نشود .

پیشنهاد کار تولیدی با سرمایه کم

چطور ممکن است کار تولیدی با سرمایه کم راه اندازی کرد؛ برای دوستانی که با تعجب این سوال را مطرح می کنند؛ خبر خوشی دارم؛ ثروتمند ترین کارآفرین روی کره خاکی بیل گیتس و دیگران چیزی را ساختند و فروختند که حتی دیده نمی شد.

بلی اینها با برنامه نویسی پولدار شدند و معترف هستید که این شیوه مصداق بارز کار تولیدی با سرمایه کم است و البته تولید نرم افزار تنها شیوه کارآفرینی با سرمایه کم نمی باشد.

من عقیده دارم؛ هر نوع تولیدی ولو تولیداتی که ماشین آلات چند ده میلیاردی را در بر می گیرد را می توان با سرمایه کم شروع کرد که البته این موضوع باز می گردد به یک روش مدیریتی قوی صاحب کسب کار برای در اختیار گرفتن منابع انسانی و مالی دیگران .

پیشنهاد کار تولیدی بدون احداث کارخانه

برخی توان احداث کارخانه را ندارند و شاید هرگز ندانند که با سرمایه کم هم می توان تولید کرد. پیشنهاد کار تولیدی بدون احداث کارخانه یک راهکار عملی و شناخته شده برای همه کسانی است که می خواهند با سرمایه کم کار تولیدی بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *