اهمیت واردات ماشین آلات به عنوان مرحله ی پیش احداث کارخانه

ماشین آلات قلب یک کارخانه محسوب می شوند. مجموعه ای از ماشین آلات  را با نظم از پیش تعیین شده در کنار یکدیگر قرارمی گیرند و خط تولید شکل می دهند.

تهیه ماشین آلات اولویت اصلی یک کارخانه دار است.  ماشین آلات خریداری شده قلب تپنده کارخانه می باشد. بدون ماشین آلات مناسب کارخانه شما قادر به تولید نخواهد بود.

در خرید ماشین آلات  گاهی سازندگان داخل وجود ندارد و یا نمی تواند کیفیت مورد نیاز را تامین کند. در اینصورت وارادت گزینه ی مناسب خواهد بود.

بر اساس پارامترهای کیفیت، عملکرد، ظرفیت، استهلاک و نهایتاً قیمت می توان در مورد خرید ماشین آلات تصمیم گرفت. با این رویکرد شرکت مورد نظر جهت واردات ماشین آلات انتخاب می گردد.

تهیه پرفورم ماشین آلات را به ما بسپارید.

در واردات ماشین آلات خود به اصطلاح تهیه پروفرم ماشین آلات برخورد می کنید. برای تهیه پروفرم خرید ماشین آلات در خواستی مبنی بر این موضوع برای ما ارسال نمائید.

طبق تعریف پروفرم برگه ی پیش فروشی است که در آن قیمت کالا و هزینة حمل قید شود و مدت اعتبار معینی داشته باشد. پروفرمای ماشین آلات، سندی است که توسط فروشنده ماشین آلات صادر می گردد.  در واقع پروفرم پیش فاکتور صورتحسابی است که در آن قیمت ماشین آلات به مشتری اعلام می گردد.

مراحل واردات ماشین آلات کارخانجات :

واردات ماشین آلات کارخانه ها از خارج کشور ممکن است از چین، هند، ترکیه و یا اروپا انجام شود. اولین مرحله شناسایی  فروشندگان آنها می باشد. اخذ پروفرم و نهایی کردن قیمت و شیوه پرداخت آن مرحله بعدی است.

کلیه مراحل خدمات بازرگانی  واردات ماشین آلات با توجه به سابقه بیش از یک دهه توسط همکاران ما انجام می شود. در هنگام مذاکرات خرید خارجی ماشین آلات از منابع بیرون کشور توجه به اصطلاحات اینکوترمز مهم می باشد.

برای مثال FOB  یعنی تحویل کالا در عرشه کشتی در مبدأ است. در این حالت فروشنده وقتی کالا را از روی نرده کشتی عبور داد، ریسک خود را خاتمه داده ‌است.

واردات ماشین آلات کارخانه از چین یک امر فراگیر شده

خیلی ها ماشین آلات خود را از چین وارد نموده اند.  در عرصه صادرات خارجی چین حرفای بسیاری دارد. شرکت های متنوع  در چین خط های تولیدهای مختلف عرضه می کنند.

صنایع غذایی و سلولزی

صنایع لاستیک و پلاستیک

صنعت الکترونیک

صنایع فلزی

 چطور ماشین آلات دست دوم یک خرید مقرون به صرفه محسوب می شود.

خرید و یا واردات ماشین آلات  دست دوم امکان دارد به شما از لحاظ اقتصادی کمک بزرگی بکند. طی مذاکره در مورد تجهیزات دست دوم باید آنها را ارزیابی کرد.

هنگامی که درصدد راه اندازی کارخانه ی خود هستید بد نیست بدانید که در بسیاری از موارد افرادی  وارد یک کسب و کار تولیدی می شوند و پس از مدتی به فکر جمع آوری حرفه ی تولیدی خود می افتند.

در این صورت کارخانه دار تصمیم به فروش خط تولید می گیرد. تجهیزات صنعتی یک کارخانه در صورت سالم بودن و با یک هزینه مختصر اورهال کردن مجدد راه اندازی می گردد.

کارشناسان ما مي توانند شما را در این زمینه همراهي کنند. خرید ماشین آلات دست دوم به شرط  کارشناسی های لازم یک پیشنهاد به مقرون به صرفه می باشد. با این حال موضوع به این سادگی ها هم نمی باشد.

ثبت سفارش جهت واردات ماشین آلات :

ثبت سفارش نوعی مجوز برای ورود کالای خارجی خریداری شده می باشد. ثبت سفارش واردات کالا که قبلا در سامانه ثبتارش انجام می شد؛ به سامانه جامع تجارت منتقل شد.

مدارک لازم جهت واردات ماشین آلات:

برای انجام واردات در حالت کلی و بالاخص واردات ماشین آلات نیاز به مدارک مختلفی می باشد. یکی از مهم ترین این مدارک اخذ کارت بازرگانی می باشد. .

نوشته های بیشتری با موضوع مرتبط با این پست بخوانم

واردات مواد اولیه

ارتباط با بیرون وب سایت

لینک های مفید جهت بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *