ساخت و احداث و راه اندازی کارخانه فلزی، یکی از متداول ترین ها در زمینه ساخت و احداث و راه اندازی کارخانه های تولیدی می باشد تولید در زمینه هایی مانند شکل دادن فلزات، منجمله : نورد، تراشکاری ریخته گری، متالورژی پودر یک تولید فلزی محسوب شده و کارخانه تولید آنها کارخانه فلزی و یا کارخانه صنایع فلزی نامیده می شود .

برای ساخت و احداث و راه اندازی کارخانه فلزی همچون سایر کارخانه ها شما باید ابتدا در یکی از محصولات صنایع فلزی جواز تاسیس اخذ نمایید.

پس از اخذ جواز تاسیس در یکی از محصولات صنایع فلزی با مراجعه به شرکت شهرک های صنعتی می توانید زمینی را خریداری کنید که البته این زمین می بایست در فاز کارخانجات صنایع فلزی شهرک مربوط واقع شده باشد .

طرح توجیهی راه اندازی کارگاه ریخته گری:

ساخت و احداث و راه اندازی کارخانه فلزی  مانند هر صنعت و تولید دیگر محتاج یک طرح توجیحی فنی و اقتصادی جامع است که در صورت ارائه به بانک باید با نرم افزار کانفار 3 نگارش شود.

ساخت و احداث و راه اندازی کارخانه فلزی و وام و تسهیلات:

اکثر افراد با اندیشه اخذ وام و تسهیلات از بانکهای عامل قصد ورود به تولید در یکی از شاخه های صنعت فلزی را دارند لیکن باید دانست که بانک ها این روزها تمایل دارند که وام و تسهیلات تولید و صنعت را به کسانی پرداخت نمایند که بخشی از ساخت و احداث و راه اندازی کارخانه خود را اعم از ساخت سوله و سالن پیش برده باشند. جهت مشاوره تسهیلات تولید تماس بگیرید.

ساخت و احداث و راه اندازی کارخانه ریخته گری :

از محبوب ترین کارخانه های صنایع فلزی کارخانه های ریخته گری می باشد که پایه و اساس بسیاری از صنایع منجمله صنعت تولید انواع قطعات خودرو می باشد البته باید دانست که این صنعت جزء صنایع آلاینده و در صورت عدم رعایت ایمنی خطرناک محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *