صادرات و واردات خود را چگونه با آسا توسعه ببخشیم.

به عنوان یک مجموعه ارائه کننده خدمات بازرگانی سالهاست که در کلاس جهانی فعالیت می کنیم. بخشی از هدف ما آسان سازی فرایند واردات و صادرات می باشد.

شرکت های صادرات واردات در حقیقت کارگزاران صادرات و واردات می باشد. اینگونه شرکت ها خدمات گوناگون و متنوعی ارائه می هند.

آسا حاصل کار گروهی یک تیم بزرگ و متخصص می باشد.  تعامل کاری با مشتریان خود را همواره از  مشاوره بازرگانی شروع می کنیم.

تجارت بین الملل امروزه ضرورتی برای همه کشورهاست.

امروزه کشورهای جهان در زمینه اقتصاد به یکدیگر وابسته اند. در این راستا تجارت بین الملل عنصر ضروری در بقای کشورها می باشد.

در حطیه فردی نیز بسیاری از کسب و کارها وابسته به خدمات بازرگانی می باشد. واردات مواد اولیه کارخانجات و صادرات محصول آنها دو مورد اساسی در این زمینه می باشد.

هر بازرگانی جاه طالبی می خواهد کالاهای با کیفیت را با قیمت ارزان پیدا کند. انجام اینگونه معاملات سود تجارت را به بیشترین حد ممکن می رساند.

آیا فکر می کنید کالای با کیفیت و ارزان قیمت یک خیال پردازی می باشد. انتخاب صحیح نقطه شروع تجارت این رویاپردازی را امکان پذیر می کند.

ارائه کنندگان خدمات مشاوره صادرات و واردات در چه عرصه هایی فعالند ؟

پشتیبانی لجستیک از مشتریان.

مبداء واردات و صادرات کالا معمولاً بندر نمی باشد. شناسایی مبداء و رساندن بار به بنادر برای افراد ناآشنا به منطقه یک چالش بزرگ محسوب می شود.

خدمات پشتیبانی لجستیک به واسطه حمایت از صاحبان کالا بسیار ارزشمند می باشد. پشتیبانی لجستیک از مشتریان همواره یکی از خدمات شرکت های واردات صادرات می باشد.

ارائه خدمات بر اساس منبع یابی صحیح

کسب و کارهای بازرگانی به شدت متکی به منبع می باشند.  هنر اصلی یک شرکت بازرگانی همین منبع یابی صحیح می باشد.

واقعیت دنیای تجارت با آنچه در اینترنت به نمایش گذاشته می شود فرق دارد. شناخت کالای با کیفیت بدون تسلط کافی بر اوضاع محلی منطقه امکان پذیر نمی باشد.

تولید کنندگان اجناس بی کیفیت همه جا وجود دارند. دلالان موضوع را پیچیده تر می کنند. راستی آزمایی کار ساده ای نیست مگر اینکه همه چیز از ابتدا در مورد فروشنده شفاف باشد.

ارائه دهندگان خدمات بازرگانی از طریق شناخت تامین کنندگان محصولات مختلف اعم از تولید کنندگان، انبارداران، بنکداران راه را برای انجام یک معامله بی استرس هموار می کند.

ارائه خدمات بازرسی کالا

بازرسی کالا در مبداء بخش مهمی از واردات و صادرات می باشد. این موضوع بعضاً مستلزم بازدید محلی می باشد.

این بخش از خدمات یک بنگاه بازرگانی بسیار حائز اهمیت می باشد. آشنایی به زبان محلی در مبداء، در نظر گرفتن جزئیات و … از جمله ویژگی های ارائه کننده این قبیل خدمات می باشد.

ارائه خدمات بیمه واردات صادرات

بیمه نقش مهمی در واردات و صادرات دارد. جابجایی کالا بین نقطه A   و B  که بعضاً دو کشور مختلف می باشد؛ همواره با چالش های غیر مترقبه بهمراه دارد.

در جوامع مدرن امروزی یک جابجایی شهری ساده بدون بیمه پر ریسک محسوب می شود. این امر لزوم استفاده از خدمات بیمه در کسب و کارهای بازرگانی را به روشنی بیان می کند.

ورود به نوشته های دیگر مرتبط با این پست

واردات حبوبات

خدمات بازرگانی و ارتباط با بیرون

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *