محاسبات سوله اولین قدم و مهمترین آنها در شروع ساخت ساختمان با کاربری های متفاوت منجمله کارخانه، صنعت، گردشگری و توریسم می باشد.

در شروع  محاسبات سوله،  باید نیازها و پارامترهای فنی یک ساختمان صنعتی شناسایی شود. عدم رعایت اصول طراحی مناسب پلان، محاسبات و نقشه کشی موجب افزایش هزینه های ناشی از انتخاب نامناسب و دوباره کاری ها، اتلاف زیربنای ساختمان و یا عدم قابلیت نصب اجزای مورد نظر در جهت ساخت سازه به دلیل تخصیص فضای نامناسب و کاهش دقت در هنگام ساخت و اتصال تیر و ستون ها یا سایر اجزای سازه ای خواهد بود. لذا نکاتی که در پروسه طراحی و محاسبات مورد توجه این شرکت می باشد به شرح ذیل است:

معماری :

طراحی پلان معماری  شامل طراحی واحد های صنعتی، ویلایی، اداری،تجاری، گردشگری و توریسم، هتل، مراکز فرهنگی تفریحی، مراکز آموزشی، رستوران ها .

نقشه کشی فاز دو معماری؛ شامل ارائه دیتیل جزئیات

ارائه طراحی سه بعدی نمای ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان.

طراحی موقعیت، محوطه ساختمان؛ طراحی سایت پلان و ارائه جزئیات محوطه سازی.

طراحی سازه:

طراحی، محاسبات و اجرای سازه ای ساختمان های صنعتی گردشگری؛ شامل محاسبات ساختمان های فولادی و بتنی مبتنی بر آخرین ویرایش آیین نامه به همراه ارائه نقشه های اجرایی تأیید شده توسط سازمان نظام مهندسی ایران.

طراحی و اجرای سازه های صنعتی؛ شامل طراحی و محاسبه سازه های صنعتی و نیمه صنعتی اعم از سوله، سازه های فضایی، سازه های تاسیسات برق و گاز و آب و…، نقشه های شاپ و ارائه مشاوره های لازمه.

 

اجرا ونظارت:

وبگاه مهندس امید جهانمرد  با بهره گیری از دانش معماری بومی و منطقه ای و روشهای مدرن معماری و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی خصوصاً کادر بسیار قوی و ممتاز مهندسین سازه دارای تایید نظام مهندسی اصفهان توانسته ایده های متنوع و کارآمد در طراحی و اجرا پروژه ها در کابری های مختلف از جمله تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و … ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *