سخنی چند در خصوص فروش کارخانه در تهران

فروش کارخانه در تهران موخره احداث کارخانه در تهران باشد. این بدین منزله نمی باشد که هر کس احداث کارخانه  نمود، کارخانه خود را خواهد فروخت.

حتی بعید است که فروش کارخانه را ثمره احداث کارخانه بدانیم. من اینگونه فکر نمی کنم. احداث کارخانه اگر با فکر صورت بگیرد؛ فروشی در پی نخواهد داشت.

بنابراین بیایید مثبت اندیش باشیم. بسیاری تغییر شغل می دهند. برخی سرمایه گذاری خود در بخش تولید را برای سرمایه گذاری در سایر بخش ها متوقف می کنند.

البته همیشه هستند، کسانی که بدون حساب و کتاب به سرمایه گذاری در بخش صنعت رو می آورند. برخی اصلاً اینکاره نیستند.

تولید کار هر کسی نیست. نان در آوردن از بخش تولید سختی های خاص خود و در عوض شیرینی خاص خودش را به همراه دارد.

چند نکته خرید کارخانه در تهران

به هر حال فروش کارخانه با هر نیتی که باشد برای خریدار فرقی نمی کند. خریدار کارخانه بایستی به منظور خود که یک خرید منصفانه و بی دردسر است دست بیابد.

خرید کارخانه با اینحال کار ساده ای نیست. احداث کارخانه در خارج شهرک صنعتی غیر قانونی است و خرید و فروش آن به منزله دردسری بزرگ می باشد.

ساخت کارخانه در تهران بر خلاف ضوابط مصوب شرکت شهرک های صنعتی تهران  و سازمان نظام مهندسی تهران احتمالاً شما را مجبور به خراب کردن بخش هایی از ساختمان خواهد کرد.

خرید کارخانه در زون غیر همخوان با فعالیتی که در نظر دارید انجام دهید؛ یعنی خرید کارخانه ای که هرگز به کار شما نخواهد آمد.

تشخیص این موارد خیلی هم ساده نیست. اداره کل محیط زیست استان تهران باید مجوز تولید آتی شما را صادر بکند. پروانه ی تولید، کارخانه ای می خرید پس از خرید شما  باطل می شود.

شما در آینده باید به نام خود برای کارخانه خریده شده، بر حسب مورد جواز تاسیس و پروانه بهره برداری بگیرید. اینها گوشه ای از موارد ضروری در هنگام خرید کارخانه می باشند.

خرید کارخانه در کدام شهرک صنعتی اطراف تهران بهتر است ؟

سوالی که به کرات از ما رسیده می شود این است که کدام یک از شهرک های صنعتی اطراف تهران بهتر است. بهتر و بدتر البته در این زمینه بسته به سرمایه گذار دارد.

معمولاً سرمایه گذار مایل است کارخانه ای می خرد به محل زندگی او نزدیک باشد. لیکن نزدیکی تنها پارامتر دخیل در خرید و فروش کارخانه نیست.

این نوشته ها را هم بخوانید

فروش کارخانه در اصفهان

پی نوشت ها

شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان

شرکت شهرک های صنعتی استان تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *