احداث مجتمع خدمات رفاهی

جذب و هدایت بخش خصوصی به سرمایه گذاری در ساخت و احداث مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی در حاشیه راه های ارتباطی کشور، یکی از مهمترین محورهای برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای  به منظور ساماندهی تاسیسات منفرد و پراکنده در حاشیه را هها و فراهم آوردن رفاه و آسایش بیشتر برای مسافران و رانندگان بخش حمل ونقل عمومی است . دریافت موافقت اصولی اولین گام متقاضیان ساخت و احداث مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی است که پس از پایان ساخت و ساز ، متقاضی نسبت به دریافت پروانه فعالیت و بهره برداری اقدام می نماید .

ساخت و احداث مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی از جمله سرمایه گذاری پر سودی است که علیرغم بازده سریع و مشتریان پرو پا قرص متاسفانه نسبت به آن کم توجهی شده است.

جای تاسف دارد که اغلب مردم ما سرمایه گذاری را فقط ساخت و احداث و راه اندازی کارخانه تولیدی می دانند و وقت و سرمایه خود را تلف تولید چند باره محصولات اشباع شده در بازار کرده و نهایتاً بهره ای مناسب را از سرمایه گذاری خود نمی برند.

 البته بحث سرمایه گذاری در زمینه تولید و صنعت خود مقوله داغی است و تولید مناسب خود هم ایجاد درآمد و سود قابل توجه می کند و هم مشکلات بیکاری و … حل می کند و مطرح کردن این موضوع به منزله کنسلی کارخانه تولیدی و به جایش ساخت و احداث و راه اندازی کارخانه تولیدی نیست.

ساخت سازه و ساختمان های مرتبط با مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی

ساخت و ساز و اصولاً ساخت و احداث مجتمع خدماتی – رفاهی بین راهی باید با توجه به کاربری خاص رفاهی و جاده ای که این دست مجتمع ها باید برای مسافران در جاده قرار است انجام دهد از این رو طراحی و ساخت چنین مجتمع هایی مهارت خاص معماری و سازه ای خود را می طلبد.

ما یک تیم بسیار قوی سازه ای و معماری جهت ساخت یک چنین مجمتع هایی داریم و پیشنهادمان سازه های فلزی با معماری های نوین و فضا سازی های سنتی داخل می باشد.

طرح توجیهی احداث مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی

نوشتن طرح توجیهی احداث مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی همانند هر طرح توجیهی باید توسط مشاور ذی صلاح تدوین شود. این مشاور باید ترجیحا عضوی از کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی باشد.

در زمینه طرح توجیهی احداث مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی بخوانیم

طرح توجیهی وام

طرح توجیهی کارخانه

طرح توجیهی بانک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *