طراحی نقشه سوله مهم ترین بخش ساخت سوله می باشد. متاسفانه رسم شده است که برخی از سوله سازان و یا در واقع سوله فروشان کاسب کار که کارهای بازاری ارائه می کنند؛ در هنگام ساخت سوله از یک نقشه سوله آماده  کپی بر داری و از آن استفاده می کنند.

حال اینکه این هر سوله بنا به موقعیت مکانی که سوله قرار است در آن نصب شود، طراحی می شود.  اینکه  طراح آن سازه کذائی که بوده و صلاحیت طراحی سوله داشته و یا نه بماند.

به جز این اگر فعلاً بحث جدی آیین نامه طراحی سوله را هم کنار بگذاریم؛ موضوع دیگری مطرح می باشد و آن امکان سبک سازی سوله با استفاده از نقشه سوله بهینه سازی شده است.

تهیه نقشه سوله اگر توسط متخصص انجام شود؛ می تواند وزن اسکلت فلزی شما را به حداقل برساند و ناگفته پیداست که این کار چه منفعت مالی می تواند برای شما داشته باشد.

طراحی سوله

طراحی سوله  نهایتاً منجر به ارائه نقشه سوله های مورد نظر می شود که ملاکی می شود بر ساخت سوله و در حقیقت ملاکی مستقیم بر پولی که قرار است برای ساخت سوله خود به سوله سازی بدهید.

محاسبات سوله

همانطور که گفته شد محاسبات سوله باید بر اساس تجربه مهندس محاسب به نحوی انجام شود که سوله کمترین وزن بر سطح را داشته باشد. این موارد در دفترچه محاسبات سوله گنجانده می شود.

طراحی نقشه سوله سبک

به جرات می توان گفت که کار ورزیده ترین مهندسین محاسب و کنترل محاسب نظام مهندسی اصفهان همکاران آسا هستند و این شرکت آماده است در زمان بسیار کوتاهی سبک ترین راحی نقشه سوله های شما می باشد.

نوشته های بیشتر در ارتباط با طراحی نقشه سوله

طراحی سوله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *