فرصت های سرمایه گذاری در اصفهان

سرمایه گذاری در اصفهان  با سرمایه گذاری در مفهوم عام آن فرق چندانی ندارد. طبق تعریف سرمایه گذاری به منزله تخصیص پول برای به دست آوردن سود در آینده است.

فرصت های سرمایه گذاری بسیاری در اصفهان وجود دارد .  این فرصت های سرمایه گذاری به دلیل ماهیت چند بعدی اصفهان بسیار متنوع می باشند.

از احداث کارخانه گرفته تا احداث هتل، سالن ها، مجموعه اقامتی و گردشگری و حمل و نقل پروژه های مختلف و با کارکرد های متنوع می توان در اصفهان تعریف کرد.

الف- احداث کارخانه در اصفهان

در مجاورت اصفهان شهرک های صنعتی مختلفی وجود دارد. جغرافیای خاص این استان در مرکز ایران موقعیت خاصی به آن می بخشد.

وجود کارخانه های بزرگی همچون مجتمع فولاد مبارکه و پالایشگاه اصفهان به منزله ی منبع تامین خوراک کارخانه های این شهر می باشد.

با اینحال تولید بدون پشتوانه مصرف کننده بیهوده است. پیشنهاد سرمایه گذاری در بخش تولید باید به دقت توسط مشاورین سرمایه گذاری صنعتی رصد و ارائه گردد.

ب- احداث هتل در اصفهان

اصفهان مقصد گردشگران داخلی و خارجی بسیاری می باشد. وجود مسافر کافی ساخت هتل در اصفهان را توجیه پذیر می کند. خوبی سرمایه گذاری در بخش احداث هتل سرمایه در گردش مورد نیاز پایین است. در واقع با سرمایه گذاری اولیه در بخش ساخت و ساز و تاسیسات سرمایه گذاری عمده خاتمه می یابد.

پیدا کردن سرمایه گذار در اصفهان

خیلی از همشهریان اصفهانی ما ایده ی خوبی در سردارند لیکن سرمایه کافی ندارند. برخی به دلیل نداشتن سرمایه برای همیشه از ایده های خود دست می کشند.

دسته مقابل به دنبال سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری بر روی طرح های خود می گردند. پیدا کردن سرمایه گذار همیشه هم کار ساده ای نیست.

شکاف موجود در اعتماد عمومی جامعه سرمایه گذاران را به سمت سرمایه گذاری در جاهای با سود کم و حاشیه اطمینان بالا هدایت می کند.

برخی حاضر به سرمایه گذاری در قبال دریافت تضامین کافی از قبیل چک و سفته می شوند. این اسناد قرار است از اصل سرمایه آنها در صورت بروز مشکلات صیانت نماید.

این نوشته ها را هم بخوانید

احداث کارخانه در اصفهان از 0 تا 100 با تیم حرفه ای آسا®

ساخت هتل در اصفهان از 0 تا 100 با تیم حرفه ای آسا®

لینک های مفید مربوط

درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *