ساخت هتل در اصفهان به عنوان سرمایه گذاری در بخش گردشگری

ساخت هتل در اصفهان برای آن دسته از سرمایه گذارانی که می خواهند در بخش گردشگری سرمایه گذاری بکنند یک ایده خوب است.

در واقع هتل و هتل سازی اولین ایده سرمایه گذاری در بخش گردشگری است. اصفهان نیز نامش هموار با گردشگر و گردشگری رقم خورده است.

بنابراین پر بیراه نیست که سرمایه گذرارانی به فکر سرمایه گذاری در صنعت هتل در این شهر تاریخی بیفتند. مع الوصف مثل هر سرمایه گذاری دیگری سرمایه گذاری در بخش هتل نیز مستلزم مطالعات کافی در این زمینه می طلبد.

طرح توجیهی ساخت هتل شروع راه است !

ساخت هتل در اصفهان مانند هر سرمایه گذاری دیگر باید با طرح توجیهی شروع شود. اگر طرح توجیهی ندارید نوشته تهیه طرح توجیهی در اصفهان را بخوانید.

نوشتن طرح توجیهی همواره یک الزام است. تاکید من بر این موضوع به دلیل این است که بسیاری از اهمیت آن غافلند. در واقع سرمایه گذرانی را می شناسم که میلیاردها تومان را قبل برآوردهای مالی به هدر داده اند.

فکر می کنم اینان موفقیت خود را زیاده از حد باور داشته اند. البته امید به آینده یکی از شروط موفقیت است ولی در شروع سرمایه گذاری باید به همه چیز شک داشت.

شک و حتی بدبینی در شروع بهتر از امیدواری جاهلانه است. این امر حاصل دو دهه تجربه مشاوره کسب و کار در اصفهان همکاران ما می باشد.

دو صد البته طرح توجیهی ساخت هتل یکی از مدارک ضروری در هنگام دریافت وام گردشگری است. در واقع شما با یک تیر دو نشان زده اید.

طراحی نقشه های هتل از معماری تا سازه

ساخت هتل در اصفهان در گام بعدی  با موضوع مهمی به نام طراحی مواجه می گردد. طراحی هتل در اصفهان البته مهارت خاصی می طلبد.

می خواهم بگویم مهندس طراح هتل جهت تهیه نقشه های معماری و نقشه های سازه باید به حد کافی ورزیده باشد.

هتل هم به لحاظ زیبایی و هم به لحاظ کارایی باید شامل بخش های متعدد باشد. مهندسین معمار و سازه باید همۀ پیش بینی های لازم را بنمایند.

0 تا 100 ساخت هتل در اصفهان چگونه انجام می گردد.

ساخت هتل در اصفهان دارای گام های مختلفی می باشد. در گام نخست باید سازنده با طراح هتل تعامل داشته باشد. برای هماهنگی بیشتر بهتر است این دو از جانب یک شرکت باشند.

احتمالاً تا اینجای کار شما زمین محل احداث هتل نموده اید. دراینصورت حتماً به جانمایی هتل خود باید توجه ویژهای داشته باشید.

در گام بعدی معمولاً شما باید مجوزات و پروانه های لازم را از شهرداری کسب نمایید. از اینجا می توانید وارد سامانه شهرداری اصفهان گردید.

چندی پیش خبرگذاری ایمنا خبر خوش شهرداری اصفهان برای سرمایه گذاران عرصه ساخت هتل خبری منتشر ساخت که امیدها به سرمایه گذاری در این بخش قوت بخشید.

تامین سرمایه برای احداث هتل موضوع بعدی سرمایه گذار می باشد. بعید است که سرمایه گذار بدواً حجم نقدینگی کافی برای احداث هتل را یکجا در دست داشته باشد.

دراینصورت بهتر است به راه های تامین سرمایه همچون افزودن شریک، تسهیلات بانکی، اوراق مشارکت و غیره و ذالک باشید.

اگر در تامین سرمایه ساخت هتل در اصفهان مشکل دارید با مشاورین ما در گروه بزرگ آسا تماس بگیرید. راهنمایی های لازم و اقدامات عملی برای شما متناسب با سرمایه مورد نیاز صورت خواهد پذیرفت.

هزینه ساخت هتل در اصفهان چقدر است

برای کسانی که می خواهند وارد صنعت هتل داری در اصفهان شوند ارزیابی هزینه ها یک ضرورت می باشد. هزینه های ساخت هتل در اصفهان طبق معمول شامل دو بخش هزینه ثابت و هزینه در گردس می باشد.

هزینه های ثابت ساخت هتل در اصفهان معمولاً شامل هزینه خرید یا اجاره زمین، ساخت و ساز و تاسیسات می باشد. هزینه در گردش هتل شامل هزینه حقوق و دستمزد، انرژی، مواد خوراکی، نوشیدنیها و غیره می گردد.

برآورد درست هزینه ها شرط موفقیت در هنگام سرمایه گذاری در بخش هتل داری می باشد. یک هتل جهت ارائه شرایط مطلوب به مهمان باید دارای تاسیسات ویژه ای باشد.

پیش بینی همه تاسیسات لازم یک بخش ضروری کار می باشد. لازم است تاسیسات به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کمترین هزینه انرژی مصرف گردد.

طراحی هتل در اصفهان مجموعه ای از همه اینهاست. از طراحی سازه هتل گرفته تا طراحی معماری هتل باید دارای زیبایی، کاربری مناسب و ماقتصادی ترین طرح ممکن باشد.

پیاده سازی این همه تنها از عهده یک تیم مهندسی بر می آید. تیم مهندسی سازه، معماری و اقتصادی با همگرایی یک طرح توجیهی هتل به همراه نقشه های ساخت و ساز و نقشه های معماری ارائه می دهند.

این نوشته ها را هم بخوانید

احداث کارخانه در اصفهان از 0 تا 100 با تیم حرفه ای آسا®

لینک های مفید مربوط

درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *