گرجستان هم از نظر میهمان نوازی مردم محلی و هم از نظر سهولت نسبی درخواست برای اقامت یا شهروندی، کشوری استقبال کننده است. گرجستان هنوز برای بسیاری کشوری کشف نشده است، اما دارای حومه‌های بسیار جذابی است که با قلعه‌ها و صومعه‌های فهرست شده در فهرست یونسکو پر شده است، در حالی که پایتخت، تفلیس، سنتی اما چندفرهنگی با جامعه کوچک اما نزدیک از مهاجران از غرب است.

قانون جدید به خارجی ها اجازه اقامت برای یک سال را می دهد

دولت گرجستان در سال 2014 دستوری صادر کرد که به شهروندان 95 کشور اجازه می‌دهد تا یک سال بدون ویزا در اینجا بمانند، بنابراین شما بهانه‌ای عالی دارید تا ببینید آیا کشور قبل از اینکه در بلندمدت زندگی در گرجستان را متعهد کنید، مطابق انتظارات شما است یا خیر. . زندگی در گرجستان و تعطیلات در اینجا متفاوت است اگر به گرجستان سفر کرده اید، احتمالاً برای تعطیلات یا یک سفر کاری بوده است که در طی آن مهمان نوازی بی اندازه ملت را احساس کرده اید. با این حال، وقتی ساکن اینجا شدید، دیگر انتظار نداشته باشید که با شما مانند خانواده سلطنتی رفتار شود. دعوت‌های کمتری از خانواده‌های گرجی دریافت می‌کنید و پیشنهادات کمتری برای نشان دادن شما دریافت می‌کنید. این قابل درک و معقول است، زیرا شما اکنون در حال تبدیل شدن به بخشی از جامعه هستید و باید خود را تطبیق دهید و شروع به کشف چیزها کنید. اما یک لحظه فکر نکنید که گرجی ها از شما غافل خواهند شد. آنها همچنان به شما کمک خواهند کرد و هر زمان که نیاز داشته باشید دوست شما باقی خواهند ماند.

مهاجران دیگری نیز در گرجستان هستند

اگرچه جامعه مهاجران غربی نسبتا کوچک است، اما کمی شبیه روستای خود در داخل یک کشور است و اعضای جامعه از یکدیگر حمایت می کنند. انتظار نداشته باشید که همه انگلیسی صحبت کنند گرجستان زبان خاص خود را دارد که به خط گرجی نوشته شده و فقط گرجی ها به آن صحبت می کنند. این به هیچ زبان دیگری در جهان شباهت ندارد. ممکن است در ابتدا یادگیری آن به دلیل صداهای روده ای دشوار به نظر برسد، اما برای خارجی ها غیرممکن نیست که آن را دریافت کنند. ما لیستی از عبارات و گفته ها را برای کمک به شما برای شروع ایجاد کرده ایم. هنگامی که برخی از عبارات را یاد گرفتید به درستی در آن جا می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *