ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت در دبی شروع راه است ! ما در تشکیل شرکت در دبی و ایجاد شخصیت حقوقی برای شرکت های مناطق آزاد در دبی (امارات متحده عربی) مانند منطقه آزاد RAK تخصص داریم.

علاوه بر تشکیل شرکت منطقه آزاد دبی، ما همچنین می‌توانیم شرکت‌های برون مرزی و درون مرزی را برای علاقه‌مندان به بازار دبی راه‌اندازی کنیم.

امارات متحده عربی به دلیل شرکت های مناطق آزاد خود مشهور است (بیش از 40 منطقه آزاد موجود است)، که شرایط عالی را برای انواع مختلف استارت آپ ها ارائه می دهد:

صنعتی، فناوری، خودرو و غیره. هر منطقه آزاد در امارات برای فعالیت خاصی طراحی شده است. شناخته شده ترین نمونه منطقه آزاد راس الخیمه (RAK) است که طیف گسترده ای از تسهیلات را ارائه می دهد:

0٪ مالیات شرکتی، 100٪ مالکیت خارجی مجاز، 100٪ بازگرداندن سرمایه و غیره برای سرمایه گذاران علاقه مند به راه اندازی کسب و کار در دبی.

آسا با داشتن یک سنت طولانی در ارائه خدمات ثبت شرکت به سرمایه گذاران خارجی، تلاش می کند تا خدمات کامل ثبت کسب و کار و مشاوره را به علاقه مندان به ثبت شرکت در دبی ارائه دهد.

مشاوران داخلی ما با تجربه گسترده در ثبت شرکت در دبی ، می توانند به سرمایه گذاران خارجی علاقه مند به راه اندازی کسب و کار در دبی کمک کنند.

ثبت شرکت در دبی شروع راه است !
ثبت شرکت در دبی شروع راه است !

قانون راه اندازی شرکت های درون مرزی و مناطق آزاد در دبی

قانون اصلی  ثبت شرکت های درون مرزی در دبی  قانون شرکت ها  می باشد. این قانون تمام مقرراتی که باید قبل و بعد از ثبت شرکت رعایت شود را تعیین می کند.
در مورد شرکت های برون مرزی یا مناطق آزاد در دبی، هر مقامات محلی شرایط ثبت خود را اعمال می کند. اگر به اطلاعاتی در مورد قوانین مربوط به افتتاح شرکت در دبی و جزئیات راه اندازی کسب و کار در دبی نیاز دارید، مشاوران محلی ما می توانند به شما کمک کنند.

شرکت برون مرزی یا درون مرزی در دبی؟

روش افتتاح یک شرکت برون مرزی در دبی با روشی که برای تاسیس یک شرکت داخلی ضروری است بسیار متفاوت است. اگر در این مرحله مطمئن نیستید که به کدام یک نیاز دارید، لطفاً موارد زیر را در نظر بگیرید:
1) – یک شرکت برون مرزی (به عنوان مثال RAK Offshore) هیچ الزام یا محدودیت خاصی در مورد مالکان / سهامداران شرکت ندارد در حالی که – یک شرکت درون مرزی اجازه مالکیت کامل خارجی را نمی دهد (شرکت به یک “حامی مالی” محلی نیاز دارد).
2) – یک شرکت برون مرزی امارات متحده عربی 0٪ مالیات شرکتی می پردازد در حالی که – یک شرکت درون مرزی طبق قانون امارات متحده عربی دارای تعهدات مالیاتی و الزامات تشکیل پرونده است.
3) – یک شرکت برون مرزی نمی تواند در امارات فعال شود. – یک شرکت درون مرزی برای انجام تجارت در امارات طراحی شده است.
به طور خلاصه: اگر علاقه ای به بازار دبی ندارید (مشتریان شما در دبی نیستند) و شرکت خود را صرفاً برای استفاده از رژیم مالیاتی، حریم خصوصی و/یا بانکداری خارج از کشور راه اندازی می کنید، توصیه می شود که یک شرکت برون مرزی به جای یک شرکت درون مرزی ثبت نمایید.
راه اندازی یک کسب و کار در کشوری دیگر مستلزم یک تحقیق کامل و توسل به خدمات متخصصان است. رویه ثبت شرکت در دبی شبیه رویه های اکثر کشورهای اروپایی است.  جهت ثبت شرکت در دبی نمایندگان تشکیل شرکت ما در دبی می توانند با جزئیات بیشتر در مورد مراحل اصلی به شما کمک کنند.

راه اندازی کسب و کار در امارات متحده عربی

متخصصان ثبت شرکت ما به سرمایه گذاران داخلی و خارجی کمک می کنند تا مراحل اصلی ثبت شرکت در امارات را دنبال کرده و نوع شرکت مورد نظر خود را تاسیس نمایند.
راه اندازی کسب و کار در امارات سخت نیست اما بسیاری از کارآفرینان خارجی قوانین محلی را نمی دانند، بنابراین توصیه می شود برای راه اندازی شرکت در امارات با یک نماینده محلی تماس بگیرید.
نماینده شما تفاوت های شرکت های درون/ برون مرزی را با شرکت های مستقر در مناطق آزاد را برای سرمایه گذار خارجی توضیح می دهد و به او کمک می کند تا شرکتی را انتخاب کند که مناسب نیازهای تجاری خود باشد. در مرحله بعدی کارآفرین باید مدارک تشکیل شرکت در امارات را آماده کرده و مراحل ثبت را آغاز کند.

سهامداران برای ثبت شرکت در دبی

شرایط شروع کسب و کار در دبی مانند هر کشور دیگری است. اولین چیزی که در هنگام ثبت شرکت در اینجا باید به آن توجه کرد، ساختار سهام این تجارت است. در مورد یک شرکت خشکی، یک شریک محلی مورد نیاز است. سهامداران امارات متحده عربی باید حداقل 51 درصد از سهام شرکت را در اختیار داشته باشند، در حالی که باقیمانده سهام می تواند بین سهامداران خارجی توزیع شود یا می تواند به یک سهامدار خارجی تعلق داشته باشد. قانون جدید نسبت به سرمایه گذاری های مستقیم خارجی، مالکیت کامل خارجی در شرکت های خشکی در صنایع خاصی در دبی را فراهم می کند، و امارات متحده عربی را به یکی از جذاب ترین ایالت های خاورمیانه در زمینه کارآفرینی خارجی تبدیل می کند. در مورد شرکت های فراساحلی یا مناطق آزاد، مالکیت کامل خارجی مجاز است. یکی از جنبه‌های مهمی که باید در هنگام راه‌اندازی یک شرکت در دبی در نظر گرفت این است که شرکت نمی‌تواند سهام صادر کند، اما سهامداران دارای منافع مالکیتی هستند که مستلزم حق تصمیم‌گیری مدیریت است. صرف نظر از نوع شرکتی که برای آن تصمیم می گیرید، می توانید برای راه اندازی شرکت در دبی به متخصصان ثبت شرکت ما اعتماد کنید. آنها همچنین می توانند اطلاعات دقیقی در مورد حقوق و تعهدات سهامداران در شرکت های دبی ارائه دهند.

سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در دبی

قانون شرکت دبی حاوی مقررات روشنی در مورد الزامات سرمایه سهام برای مشاغلی است که در اینجا تأسیس شده اند. از نقطه نظر سرمایه سهام، شرکت با مسئولیت محدود به دلیل این واقعیت که حداقل مبلغی برای ثبت آن وجود ندارد، جذاب ترین نوع ساختار است. با این حال، سرمایه گذاران باید مدرکی مبنی بر سرمایه کافی برای فعالیت های انجام شده ارائه دهند. در مورد شرکت های خشکی که به عنوان شرکت های سهامی خاص و دولتی ثبت شده اند، حداقل سرمایه سهامی که باید سپرده شود به ترتیب 5 میلیون درهم و 30 میلیون درهم است. وقتی صحبت از شرکت های منطقه آزاد دبی می شود، سرمایه مورد نیاز هر یک از مقامات منطقه آزاد تعیین می شود. همچنین توجه به این نکته مهم است که در حالی که برخی از مقامات محلی حداقل مقدار پول را به عنوان سرمایه سهام تحمیل می کنند، برخی دیگر این کار را نمی کنند. هنگامی که تصمیم به راه اندازی یک شرکت در دبی دارید، برای کسب اطلاعات کامل در مورد حداقل سرمایه سهام مورد نیاز، با نمایندگان تشکیل شرکت دبی تماس بگیرید.

انواع شرکت ها در دبی

چندین نوع شرکت برای تشکیل شرکت در دبی وجود دارد: شرکت خشکی – در بازار امارات متحده عربی فعالیت می کند. شرکت فراساحل – در امارات ثبت شده است، اما در خارج از کشور فعالیت می کند. شرکت منطقه آزاد – در یکی از بسیاری از مناطق آزاد در امارات متحده عربی فعالیت می کند. شعبه ها و شرکت های تابعه – در دسترس برای شرکت های خارجی فعال در امارات. تاجر انحصاری – می توان از آن برای فعالیت های انجام شده توسط یک شخص حقیقی استفاده کرد. تشکیل شرکت ما در نمایندگی ها در امارات می تواند شرایط لازم برای هر نوع فرم کسب و کار را در زمانی که تصمیم به راه اندازی شرکتی در دبی یا مناطق دیگر دارید توضیح دهد.

نحوه افتتاح شرکت منطقه آزاد دبی

سرمایه گذاران خارجی که می خواهند از راه اندازی کسب و کار در امارات متحده عربی و به ویژه در دبی بهره مند شوند، باید بدانند که طیف گسترده ای از مناطق آزاد در این کشور وجود دارد که در آن شرایط ویژه ای برای انجام مشاغل به آنها ارائه می شود. یکی از محبوب ترین مناطق آزاد در این کشور راس الخیمه (RAK) است که در آن سرمایه گذاران می توانند از مالیات شرکتی 0 درصد و بازگرداندن سود رایگان به کشورشان بهره مند شوند. این منطقه آزاد در موقعیت استراتژیک برای دسترسی آسان به بازارهای آفریقا، آسیا و خاورمیانه واقع شده است. در دبی، بیش از 20 منطقه آزاد وجود دارد که به طیف گسترده ای از فعالیت های اقتصادی اختصاص یافته است، مانند شهر رسانه ای دبی، شهر مراقبت های بهداشتی دبی، شهر دریایی دبی، منطقه برون سپاری دبی و غیره. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی یک شرکت در دبی یا سایر مناطق در امارات متحده عربی، می توانید با نمایندگان تشکیل شرکت ما تماس بگیرید. اگر به تشکیل شرکت منطقه آزاد دبی یا هر نوع شرکت دیگری نیاز دارید، می توانید با متخصصان ما در زمینه تشکیل شرکت در امارات تماس بگیرید که تمام مراحل ثبت شرکت را انجام می دهند.

هزینه ثبت شرکت در دبی

هنگام افتتاح یک شرکت در دبی باید هزینه های زیر را در نظر گرفت: هزینه ثبت شرکت در توسعه اقتصادی دبی ، هزینه مجوز نیز باید لحاظ شود.
هزینه های دفتر مجازی بر اساس ساختمان اداری که در آن راه اندازی می شود از حدود 200 یورو در ماه شروع می شود. حداقل سرمایه سهام: برای افتتاح یک شرکت با مسئولیت محدود در دبی، حداقل نیاز سرمایه سهام وجود ندارد. هزینه تشکیل شرکت شروع می شود و ما از شما دعوت می کنیم تا هر زمان که بخواهید برای پیشنهاد شخصی با ما تماس بگیرید. خدمات حسابداری، در صورت نیاز به چنین خدماتی، از حدود 130 یورو در ماه شروع می شود، اما می توان آنها را متناسب با نیازهای شما تنظیم کرد.

این نوشته ها را هم بخوانید :

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی

از 0 تا 100 ثبت شرکت در امارات متحده عربی

از 0 تا 100 زندگی در دبی

چگونگی 0 تا 100 ثبت شرکت دانش بنیان در اصفهان

لینک های مفید مربوط به این نوشته :

 

 • Dubai Airport Free Zone
 • Dubai CommerCity
 • Dubai Design District
 • Dubai Gold and Diamond Park
 • Dubai Healthcare City
 • Dubai International Academic City
 • Dubai Internet City
 • Dubai International Financial Centre
 • Dubai International Free Zone Authority (IFZA)
 • Dubai Logistic City
 • Dubai Knowledge Park
 • Dubai Maritime City
 • Dubai Media City
 • Dubai Multi Commodities Centre (DMCC)
 • Dubai Production City[20]
 • Dubai Science Park
 • Dubai Silicon Oasis
 • Dubai Studio City
 • Dubai Textile City
 • Dubai World Central (Dubai South)
 • Dubai World Trade Centre
 • International Humanitarian City
 • Jebel Ali Free Zone

واژه شناسی لاتین

 • Company registration in Dubai

 • Company registration in the UAE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *