ضرورت ثبت شرکت در تهران

ثبت شرکت در تهران نخستین و ضروری ترین گام راه اندازی هر کسب و کار است. البته کسب و کار ها در هر دو شکل حقیقی ( انفرادی ) و حقوقی ( شرکت ) می توانند موجودیت پیدا کنند.

هر آینه هر گاه دقت کنید کسب و کارهای بزرگ اکثرا ماهیت شرکتی دارند. قانون شرکت ها را به رسمیت می شناسد و از آنها حمایت می کند.

اکثر سازمان های دولتی ترجیج می دهند با شرکت ها کار کنند. بانک ها معمولاً در پرداخت وام و تسهیلات را با شرکت موافقت می نمایند.

شرکت حاصل کار گروهی (  team working  ) شرکاء و یا دارندگان سهم الشرکه و سهامداران می باشد. ارتباط حقوقی اعضای شرکت در اساسنامه مشخص می شود.

ثبت انواع شرکت در تهران

ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

در تهران بیشترین متقاضیان ما ثبت شرکت سهامی خاص می باشند. شرکت سهامی خاص یکی از معمول ترین انواع ثبت شرکت می باشد .

تعریف شرکت سهامی خاص را در قنون تجارت می توانید بخوانید. برای ثبت شرکت سهامی خاص شما نیاز به سه نفر سهامدار و دو نفر بازرس دارید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران

پس از شرکت سهامی خاص در تهران  شرکت با مسئولیت محدود بیشترین متقاضیان ما را دارد. شرکت مسئولیت محدود نیز یکی از معمول ترین انواع ثبت شرکت می باشد .

ثبت موسسه در تهران

موسسه شکلی از شراکت برای اهداف غیر تجاری است. برای بسیاری از موضوعات کاری منجمله موارد آموزشی، حقوقی، گردشگری، تحقیقات … ثبت موسسه پیشنهاد می گردد.

هزینه ثبت شرکت در تهران

متقاضیان بیدرنگ در مورد هزینه ثبت شرکت در تهران از ما می پرسند. مفتخریم که با یکی از پایین ترین هزینه ها در کل استان تهران ثبت شرکت می نماییم.

حتما می پرسید دلیل اینکار ما چیست. در توضیح باید گفت که سیاست گروه آسا در کسب درآمد از ارائه خدمات متنوع به شرکت ها می باشد. گستردگی آسا سبب شده که ما تنها وابسته به ثبت شرکت نباشم.

درواقع پس از ثبت شرکت شما نیاز به خدمالتی منجمله، آگهی روزنامه، دفاتر پلمپ شده قانونی، کد اقتصادی، ارزش افزوده دارید. در انجام هریک از این موارد در خدمت شما هستیم علاوه بر اینکه پس از راه اندازی شرکت خدمات متنوع تری منجمله ثبت اظهارنامه مالیاتی در تهران، حسابداری در تهران، اخذ جواز تاسیس در تهران، اخذ کارت بازرگانی در تهران را می توانید با گروه بزرگ آسا تجربه نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در تهران

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در تهران سوال بعدی متقاضیان از ما می باشد. در پاسخ به شهروندان تهرانی باید بگویم که امروزه نیاز به ارائه مدرک خاصی جهت ثبت شرکت نمی باشد.

شاید تعجب کرده باشید ولی واقعیت همین است. اتصال سامانه های گوناگون منجمله ثبت احوال، اداره مخابرات و قوه قضاییه باعث سهولت ثبت شرکت در این زمینه گشته است.

متقاضی ما در تهران می بایست تصویر کارت ملی اعضای شرکت را ارسال نماید. در واقع ثبت شرکت در تهران امروز دیگر نیاز به ارائه اصل یا فتوکپی مدارک ندارد و تنها اطلاعات هویتی آن کفایت می کند.

انواع شرکت با توجه به موضوع فعالیت شرکت

وقتی صحبت از انواع شرکت قابل ثبت می شود از دو دیدگاه می توان به موضوع نگاه کرد. دیدگاه اول انواع شرکت در قانون تجارت ایران می باشد.

قانون تجارت شرکت ها را به هفت گروه تقسیم می کند . شرکت های سهامی، شرکت با مسئولیت محدود و … منجمله این موارد می باشد.

اگر در تهران ساکن هستید و می خواهید شرکت ثبت نمایید و نمی دانید که چه نوع شرکتی مناسب شما خواهد بود با همکاران ما تماس بگیرید. در بسیاری موارد افراد در مورد تفاوت شرکت مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص از ما سوال می پرسند. حتی برخی از ما می پرسند که ثبت شرکت مسئولیت محدود بهتر است یا ثبت شرکت سهامی خاص .

البته پاسخ به سوال اخیر زیاد هم ساده نیست. بهتر بودن در امر ثبت شرکت یک موضوع نسبی است و بستگی به شرایط شما دارد.

تعیین نام شرکت در تهران چگونه انجام می پذیرد

متقاضیان تهرانی ثبت شرکت موضوع دیگری را به کرات از ما می پرسند. این سوالات در ارتباط با نحوه تعیین نام شرکت می باشد. در واقع موکل ما می خواهد بداند اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران چه نامی را می پذیرد و چه نامی را نمی پذیرد.

از سوی دیگر خود تعیین نام شرکت گاهی موضوع مشکلی می باشد. لیست اسامی مناسب برای انتخاب نام شرکت گاهی معرفی می شود.

در تعیین نام شرکت خود

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *