ثبت شرکت در امارات در سالهای اخیر متقاضیان بسیاری دارد. دلیل این امر مزایای کشور امارات برای آن دسته از افرادی می باشد که قصد راه ندازی کسب و کار دارند. توسعه یافتگی در میان کشورهای منطقه فضای مناسب برای زندگی، مهاجرت و اقامت در امارات را رقم می زند. موارد فوق کافی است تا ثبت شرکت در امارات را توجیه کند. البته باید در نظر داشت راه اندازی کسب و کار در امارات و سرمایه گذاری در امارات به همین اندازه اهمیت دارد. در واقع موارد اخیر خیلی وقت ها دلیل ثبت شرکت در امارات می شود.  

ساختارهای قانونی برای مشاغل در امارات

اگر قصد راه اندازی کسب و کار در امارات را دارید، ابتدا باید نوع شرکتی را که تشکیل می دهید در نظر بگیرید. مانند هر کشور دیگری، امارات دارای ساختارهای مختلف حقوقی شرکتی است. در زیر تعدادی از رایج ترین و برخی از الزامات آنها آورده شده است.

مالکیت یگانه

این نوع شرکت 100% متعلق به یک فرد است. به همین دلیل، آن شخص کنترل کاملی بر عملیات و سود دارد. اگرچه همه ملیت ها می توانند یک شرکت سهامی خاص ایجاد کنند، اما فقط اتباع امارات متحده عربی و شورای همکاری خلیج فارس می توانند یک شرکت تجاری یا صنعتی داشته باشند.

شرکت عمران

افراد حرفه ای مانند پزشکان، حسابداران و وکلا می توانند یک شرکت مدنی در امارات متحده عربی افتتاح کنند. یک تبعه اماراتی باید 51 درصد از تجارت را در اختیار داشته باشد. شرکت با مسئولیت محدود (LLC) در یک LLC، باید بین دو تا 50 سهامدار وجود داشته باشد. به این ترتیب، هر یک فقط نسبت به درصد سهام خود مسئول هستند. علاوه بر این، سود و زیان بین سهامداران بر اساس دارایی آنها تقسیم می شود. باز هم، 51 درصد سهام باید متعلق به یک تبعه امارات باشد. علاوه بر این، یک LCC با بیش از هفت شریک باید هیئت مدیره ای را با حداقل سه سهامدار منصوب کند.

شعبه شرکت خارجی

یک شرکت خارجی ممکن است در امارات شعبه ایجاد کند. در این صورت شرکت 100% متعلق به شرکت اصلی است. با این حال، هر کالایی باید از طریق یک شرکت تجاری داخلی وارد شود.

شرکت منطقه آزاد

کسب و کارهایی که در منطقه آزاد فعالیت می کنند به دو تا پنج ذینفع نیاز دارند. در حالی که مزایا و انگیزه های زیادی برای راه اندازی در مناطق آزاد امارات وجود دارد، باید بدانید که این شرکت ها نمی توانند به طور مستقیم با بازار امارات تجارت کنند. بنابراین، ممکن است شرایط مختلفی برای راه اندازی یک کسب و کار در آنجا وجود داشته باشد. مثلا twofour54 ابوظبی نیازی به سرمایه ندارد. با این حال، منطقه آزاد فرودگاه دبی به حداقل سرمایه سهام 1000 درهم نیاز دارد، در حالی که یک KIZAD LCC به 150000 درهم نیاز دارد.

فریلنسرها

راه اندازی یک کسب و کار مستقل در امارات به طرز شگفت انگیزی آسان است. شما باید در یک منطقه آزاد با فرم درخواست، رزومه، مرجع بانکی و فرم کد شناسایی محضری ثبت نام کنید. همچنین می توانید برای ویزا اقدام کنید.

نحوه راه اندازی کسب و کار در امارات

به عنوان یک مهاجر اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار در امارات هستید، چند نکته وجود دارد که باید بدانید. در زیر چند توصیه عملی برای راه اندازی آورده شده است.

نحوه اخذ ویزای تجاری در امارات

اگر قصد راه اندازی کسب و کار در امارات را دارید، برای زندگی و کار در این کشور باید ویزا دریافت کنید. برای کارآفرینان، دو نوع وجود دارد. هر دو ویزای پنج ساله و 10 ساله بدون نیاز به اسپانسر در دسترس هستند. برای دریافت ویزای پنج ساله دو گزینه وجود دارد. در مرحله اول، شما باید پیوندهایی به یک پروژه موجود با حداقل سرمایه 500000 درهم داشته باشید. ثانیا، شما باید تاییدیه یک انکوباتور تجاری معتبر در امارات را داشته باشید. دریافت ویزای 10 ساله ممکن است دشوارتر باشد. باز هم دو گزینه وجود دارد. با اولین، شما باید حداقل 10 میلیون درهم در یک سرمایه گذاری عمومی سپرده گذاری کنید. از طرف دیگر، می توانید شرکتی با حداقل 10 میلیون درهم سرمایه راه اندازی کنید یا 10 میلیون درهم در یک شرکت موجود سرمایه گذاری کنید. برای افراد با استعدادهای خاص استثنا وجود دارد. به عنوان مثال، ویزای 10 ساله ممکن است با تایید وزارت فرهنگ و دانش به افراد خلاق اعطا شود.

ثبت کسب و کار در امارات

اگر در حال راه اندازی یک کسب و کار در امارات هستید، ابتدا باید نام تجاری خود را انتخاب کنید. با صحبت با مقامات منطقه آزاد محلی یا وزارت توسعه اقتصادی شروع کنید. آنها می توانند به شما بگویند که آیا نام شما قابل قبول است یا خیر. قوانین امارات متحده عربی بیان می کند که نام تجاری نباید اخلاق عمومی را نقض کند، نباید قبلاً ثبت شده باشد و باید با فعالیت و وضعیت قانونی مورد نیاز تجارت مطابقت داشته باشد. پس از داشتن نام، باید برای مجوز کسب و کار اقدام کنید. چهار نوع موجود در سرزمین اصلی امارات وجود دارد، مانند تجاری، حرفه ای، صنعتی و گردشگری. اگر در یک منطقه آزاد کار می کنید، باید مستقیماً به منطقه مورد نظر درخواست دهید. این به فعالیت تجاری شما بستگی دارد. به عنوان مثال، دوفور54 ابوظبی عمدتاً در صنایع خلاقانه مانند طراحی گرافیک، تبلیغات، و توسعه اپلیکیشن فعالیت می کند. برعکس، DMCC دبی بر انرژی، کالاها، طلا و الماس، ساخت و ساز، مراقبت های بهداشتی و حمل و نقل تمرکز دارد. ثبت نام و صدور مجوز همزمان انجام می شود. برای ثبت کسب و کار خود، باید به مقامات محلی یا منطقه آزاد مربوطه درخواست دهید. علاوه بر این، شما باید مدارک زیر را ارائه دهید: فرم درخواست تکمیل شده طرح کسب و کار کپی پاسپورت سهامداران/مدیران نمونه امضای سهامداران/مدیران نیت نامه برای تکمیل مجوز، باید موارد زیر را نیز ارائه دهید: تصمیم هیئت مدیره برای تعیین مدیر/مدیر شرکت وکالتنامه ای که به مدیر/مدیر داده شده است تفاهم نامه و اساسنامه نمونه امضای مدیر/مدیر  

مجوزها

در بیشتر موارد، می توانید مجوز کسب و کار خود را از وزارت توسعه اقتصادی یا منطقه آزاد محلی خود دریافت کنید. با این حال، شرکت های خاصی ممکن است به مجوزهای تخصصی نیاز داشته باشند. به عنوان مثال، شرکت های تولیدی باید از وزارت دارایی و صنعت مجوز بگیرند، در حالی که وزارت بهداشت امارات مجوز شرکت های پزشکی و دارویی را صادر می کند.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی در امارات

اگر قصد دارید یک تجارت الکترونیکی را راه اندازی کنید، تجربه متفاوتی در امارات خواهید داشت. در مرحله اول، باید به وزارت توسعه اقتصادی در امارات خود درخواست دهید.

شرکت های خارجی شعبه یا شعبه ای را در امارات افتتاح می کنند

از نظر قانونی تفاوت زیادی بین شعبه و زیرمجموعه یک شرکت خارجی وجود دارد. یک شعبه به شرکت مادر متصل است، بنابراین او مسئول اقدامات شعبه است. با این حال، یک شرکت تابعه به عنوان یک شرکت قانونی مستقل عمل می کند. به این ترتیب، یک شرکت تابعه تحت ساختار تجاری امارات متحده عربی فعالیت خواهد کرد. با این حال، می تواند از حمایت از مالیات مضاعف نیز بهره مند شود و می تواند در منطقه آزاد فعالیت کند. مانند هر تجارت دیگری در امارات متحده عربی، یک شعبه یا شرکت تابعه باید در وزارت اقتصاد ثبت نام کند. به همین ترتیب، باید مدارکی مانند تفاهم نامه و اساسنامه، وکالتنامه ارائه دهید. ثبت سوابق برای شعب یا شرکت های تابعه خارجی برای هر تجارت دیگری در امارات یکسان است.

ثبت شرکت در امارات-راه اندازی یک شرکت غیر انتفاعی در امارات

در حالی که راه اندازی یک کسب و کار در امارات متحده عربی نسبتا آسان است، راه اندازی یک شرکت غیرانتفاعی یا خیریه می تواند کمی دشوارتر باشد. اتباع امارات متحده عربی می توانند مستقیماً از طریق وزارت توسعه جامعه یک موسسه خیریه را به صورت آنلاین ثبت کنند. از سوی دیگر، مهاجران باید درخواست خود را از طریق سفارت یا کنسولگری خود در امارات به این وزارتخانه ارسال کنند. مانند هر شرکت دیگری، یک غیر انتفاعی باید فرم درخواست را پر کند. علاوه بر این، آنها باید اطلاعاتی در مورد موسسان ارائه دهند، نام تجاری را ثبت کنند، و یک یادداشت و اساسنامه را نشان دهند.

ثبت شرکت در امارات-راه اندازی یک شرکت فراساحلی

اگر قصد راه اندازی یک شرکت دریایی را دارید، چندین مزایا و معایب عمده وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. ادغام فراساحلی فرآیندی ساده در همه مراکز مالی فراساحلی و بهشت‌های مالیاتی در سراسر جهان است. آنها می توانند طیف گسترده ای از منافع را برای شرکت و مدیران شرکت فراهم کنند. می‌توانید در راهنمای مفید ما درباره مزایا و معایب راه‌اندازی یک شرکت دریایی، از جمله حفظ حریم خصوصی و کاهش مسئولیت مالیاتی، اطلاعات بیشتری کسب کنید. این همچنین نحوه ثبت، تأسیس، یا ترکیب کسب و کار خود را در خارج از کشور محل اقامت خود توضیح می دهد.
 

مدیریت کسب و کار شما در امارات

اگر در امارات متحده عربی کسب و کار دارید، باید سوابق دقیقی از همه چیز مربوط به شرکت خود داشته باشید. البته مهمترین بخش این امر به روز نگه داشتن سوابق حسابداری مطابق با قوانین امارات است. به طور خاص، این شامل حساب های سالانه، دفاتر کل، دفاتر روز خرید، صورتحساب های مالیاتی، یادداشت های اعتباری، یادداشت های بدهکار و دفاتر مالیات بر ارزش افزوده می شود. با هم، اینها باید تمام معاملات تجاری را نشان دهند و یک نمای کلی مالی دقیق از شرکت را همیشه ارائه دهند. علاوه بر این، حساب ها باید حداقل به مدت پنج سال در دفتر مرکزی شرکت نگهداری شوند. پس از آن، می توانید نسخه های دیجیتال را حفظ کنید. با این حال، برخی از هشدارها وجود دارد. به عنوان مثال، سوابق دارایی های سرمایه ای، مانند موارد مربوط به ماشین آلات و مبلمان، باید حداقل به مدت 10 سال حفظ شود. به طور مشابه، سوابق املاک و مستغلات باید حداقل برای 15 سال نگهداری شود. اگر در یک منطقه آزاد فعالیت می کنید – مانند مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) – ممکن است شرایط بیشتری نیز داشته باشید.
همچنین باید به ایجاد فاکتورهای خود توجه کنید. این به این دلیل است که مشاغل در امارات باید جزئیات خاصی را در هر فاکتور درج کنند. این شامل: نام، آدرس و شماره مالیات گیرنده یک شماره فاکتور منحصر به فرد تاریخ صدور یا تاریخ عرضه قیمت هر واحد و مقدار/حجم عرضه شده نرخ مالیات و مبلغ قابل پرداخت در درهم ارزش ناخالص قابل پرداخت به درهم هنگام راه اندازی یک کسب و کار در امارات متحده عربی، استفاده از یک نرم افزار مدیریتی یا حسابداری می تواند مفید باشد. برخی از محبوب ترین نرم افزارهای این کشور عبارتند از Quickbooks، SAP، Sage، Tally و Reachaccountant. برای نرم افزارهای خاص فاکتور، می توانید SmartInvoice یا TaxPay را امتحان کنید.

بانکداری تجاری در امارات متحده عربی

راه اندازی یک حساب بانکی تجاری مهم است. با این حال، برای انجام این کار، ابتدا باید کسب و کار خود را ثبت کرده و مجوز خود را دریافت کنید. برای افتتاح حساب بانکی برای تجارت خود، باید در یک مصاحبه حضوری در بانک مورد نظر خود شرکت کنید. همچنین باید مدارکی را ارسال کنید، از جمله: فرم درخواست تکمیل شده تصمیم هیأت مدیره مبنی بر تحریم افتتاح حساب و تعیین امضاء کنندگان گواهی ثبت مجوز تجارت گواهی ها را به اشتراک بگذارید اساسنامه و اساسنامه کپی پاسپورت همه شرکا/مدیران علاوه بر این، برخی از بانک ها ممکن است از شما بخواهند که طرح های تجاری، قراردادها و فاکتورها و نامه های مرجع را ارسال کنید. آنها همچنین ممکن است از همه سهامداران بخواهند که ویزا و وضعیت اقامت خود را ثابت کنند. وقتی تمام مدارک خود را مرتب کردید، در جلسه بانک شرکت خواهید کرد. اگر همه چیز در این مرحله تایید شود، حساب در عرض دو هفته باز خواهد شد. حساب های بانکی شرکت ها معمولاً باید حداقل موجودی را حفظ کنند. این می تواند تا 1 میلیون درهم باشد، اما می تواند به 20000 درهم نیز برسد. علاوه بر این، حساب های تجاری می توانند دارای تسهیلات چند ارزی باشند. به صورت محلی، برخی از محبوب ترین بانک های تجاری عبارتند از First Abu Dhabi Bank، Emirates NBD، و Dubai Islamic Bank. با این حال، می‌توانید بانک‌های بین‌المللی بزرگ‌تری مانند HSBC و Standard Chartered را نیز انتخاب کنید.

مالیات برای مشاغل در امارات

هنگام راه اندازی یک تجارت در امارات، باید به یاد داشته باشید که برای مالیات نیز ثبت نام کنید. این کشور معمولاً دو نوع مالیات از شرکت ها وضع می کند: مالیات غیر مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده. درباره سیستم مالیاتی در امارات متحده عربی بیشتر بدانید مالیات غیر مستقیم بر نوشابه های گازدار، نوشابه های انرژی زا، تنباکو و محصولات تنباکو اعمال می شود. همچنین می تواند برای محصولاتی که برای بدن انسان مضر در نظر گرفته می شوند اعمال شود. برای این کار می توانید به صورت آنلاین در وب سایت FTA ثبت نام کنید. پس از این، شما باید ظرف 15 روز پس از دوره مالیاتی اظهارنامه ارسال کنید. نرخ های مالیاتی متفاوتی برای انواع محصولات وجود دارد: نوشابه های گازدار: 50% تنباکو: 100% نوشیدنی های انرژی زا: 100% دستگاه های سیگار کشیدن الکترونیکی: 100% مشاغل در امارات نیز 5 درصد مالیات بر ارزش افزوده را جذب می کنند. مالیات بر ارزش افزوده برای تمام مشاغل ثبت شده در مالیات در سرزمین اصلی و مناطق آزاد امارات اعمال می شود. اگر کالاها و واردات مشمول مالیات شرکت شما بیش از 375000 درهم در سال باشد، باید برای این کار ثبت نام کنید. در غیر این صورت اختیاری است. باز هم می توان این کار را از طریق بخش خدمات الکترونیکی وب سایت FTA انجام داد. پس از آن، باید ظرف 28 روز از هر دوره مالیاتی اظهارنامه ارسال کنید. دو نوع دوره مالیاتی برای مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد. مشاغلی که کمتر از 150 میلیون درهم فعالیت می کنند باید هر سه ماه یکبار اظهارنامه ارائه دهند. از سوی دیگر، مشاغلی که بالاتر از آن سطح فعالیت می کنند باید هر ماه اظهارنامه ارائه دهند. در هر صورت، همه شرکت ها باید تمام اسناد مربوط به فاکتورها و هزینه های مالیات بر ارزش افزوده را حفظ کنند. پس از دریافت اظهارنامه، باید مالیات را در تاریخ مقرر پرداخت کنید. این کار باید از طریق وب سایت FTA انجام شود. با این حال، می توانید انتخاب کنید که از طریق eDirham یا کارت اعتباری یا حتی از طریق حواله بانکی پرداخت کنید.
 

بیمه تجاری در امارات

برای محافظت از شرکت خود، هنگام راه اندازی کسب و کار در امارات، باید به فکر دریافت بیمه باشید. انواع مختلفی از بیمه در امارات موجود است و این بیمه ها یا به کسب و کار یا کارمندان آن مربوط می شود. اینها مفیدترین انواع بیمه کارمندان هستند: غرامت کارگر – این از شرکت شما در صورت حوادث و صدمات ناشی از کار محافظت می کند. بیمه حوادث شخصی – در حالی که الزامی نیست، برای پوشش صدمات و حوادث غیر مرتبط با کار مفید است. بیمه سلامت – همه مشاغل در امارات باید بیمه سلامت کارکنان را ارائه دهند. بیمه مسافرتی – اگر کارمندان شما برای کار سفر می کنند، برای مثال برای تاخیر در سفر و گم شدن چمدان بسیار مفید است. علاوه بر این، گزینه های بیمه ای وجود دارد که می تواند برای مشاغل خاص مفید باشد. این موارد به شرح زیر است: بیمه دریایی – اگر تجارت شما به حمل و نقل یا هر چیزی مربوط به دریا مربوط می شود، این برای محافظت از محموله و سرمایه گذاری شما بسیار مهم است. بیمه ناوگان موتوری – برای شرکت هایی که ناوگان وسایل نقلیه را اداره می کنند، این امر از تمام اتومبیل های شما در صورت آسیب و تصادف محافظت می کند. بیمه اموال – برای مشاغلی که دارایی هستند، در صورت آتش سوزی یا آسیب های دیگر به اموال خود تحت پوشش قرار می گیرید به همان اندازه مهم است که همه مشاغل بیمه مسئولیت داشته باشند. این به این دلیل است که بسیاری از چیزها ممکن است در اداره روزانه یک کسب و کار اشتباه پیش بروند. این بیمه نامه شرکت شما را در صورت بروز اشتباه، تصادف و تخلف تحت پوشش قرار می دهد.

استخدام پرسنل هنگام راه اندازی کسب و کار در امارات

هنگامی که کسب و کار شما شروع به کار کرد، ممکن است بخواهید کارمندی را شروع کنید. باید بدانید که بسیاری از صنایع باید سهمیه اشتغال محلی را رعایت کنند. به عنوان مثال، برخی از صنایع باید تعداد مشخصی از کارکنان محلی را استخدام کنند. در بانکداری حداقل 4 درصد و بیمه حداقل 5 درصد است.
اگر قصد دارید اتباع امارات متحده عربی را استخدام کنید، باید به چند نکته توجه کنید. ابتدا باید ظرف 15 روز از تاریخ شروع کار کارمند را به اداره کار اطلاع دهید. علاوه بر این، شما باید همان تامین اجتماعی و مستمری را که کارمندان دولت دریافت می کنند، ارائه دهید. علاوه بر این، اگر بیش از 100 کارمند دارید، باید یک تبعه امارات متحده عربی را استخدام کنید تا به عنوان واسطه بین شرکت و MHRE عمل کند. بسیاری از شرکت های ثبت شده در سرزمین اصلی استخدام کارمندان مهاجر را انتخاب می کنند. برای انجام این کار، باید از طریق MHRE و اداره کل اقامت و امور خارجی در امارت محلی خود درخواست دهید. آنها باید شرایط خاصی را داشته باشند و یک قرارداد کار امضا شده ارائه دهند. برای درخواست کارمندان خارجی در یک منطقه آزاد، باید مستقیماً به مقامات محلی در منطقه درخواست دهید. اگرچه ویزا به طور گسترده در دسترس است، اما متقاضیان باید شرایط خاصی را داشته باشند. مثلاً باید بین 18 تا 60 سال سن داشته باشند. نکته مهم این است که مناطق آزاد دارای محدودیت سهمیه ویزا هستند – اگرچه امکان درخواست ویزاهای اضافی نیز وجود دارد. برای دریافت ویزا برای یک کارمند خارجی، یک شرکت باید نشان دهد: مجوز کسب و کار کارت امضای الکترونیکی عکس رنگی کارمند کپی پاسپورت کارمند اگر کارمندی را استخدام می کنید، موارد خاصی وجود دارد که باید ارائه دهید. اولاً بیمه درمانی اجباری است. علاوه بر این، ارائه 30 روز مرخصی سالانه و 90 روز مرخصی استعلاجی رایج است. همچنین ممکن است به کارمندان خارجی کمک هزینه مسکن، پروازهای برگشت و تحصیل برای فرزندانشان داده شود.

پشتیبانی و مشاوره هنگام راه اندازی کسب و کار در امارات

دولت چندین طرح برای حمایت مالی برای راه اندازی کسب و کار در امارات ارائه می دهد. با این حال، این موارد فقط برای امارات در دسترس است، بنابراین شرکای محلی یا سهامداران شرکت شما باید برای این درخواست اقدام کنند. بیشتر برنامه ها زیر چتر صندوق خلیفه برای توسعه بنگاه ها است. به طور مشابه، SME دبی تامین مالی و همچنین خدمات مشاوره و جوجه کشی را برای شرکت های کوچک و متوسط ​​ارائه می دهد. علاوه بر این، برنامه Intelaq پشتیبانی مالی برای استارت‌آپ‌ها را همراه با مشاوره حقوقی، بازاریابی و فنی ارائه می‌دهد. سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز و سرمایه‌گذاران فرشته نیز در حال تبدیل شدن به یک راه محبوب برای تأمین مالی مشاغل در امارات هستند. شما می توانید به دنبال برخی از افراد باشید که به طور خاص به نوع فعالیت کسب و کار شما علاقه مند هستند. البته، بسیاری از بانک ها وام هایی را برای راه اندازی کسب و کار در امارات ارائه می دهند. اگر بتوانید شرایط اعتباری و بازپرداخت آنها را برآورده کنید، این می تواند گزینه خوبی باشد.

پیدا کردن فضای اداری در امارات

انواع مختلفی از فضاهای اداری در امارات وجود دارد. با این حال، دفاتر سنتی محبوبیت خاصی ندارند، زیرا ممکن است گران قیمت و سفارشی کردن آنها سخت باشد. برای کسانی که به تازگی کسب و کاری را در امارات راه اندازی کرده اند، فضاهای کاری انتخاب خوبی است. اینها به شما امکان می دهد انعطاف کامل داشته باشید و حتی بسیاری از آنها عملکردهای تجاری خاصی مانند چاپ و فکس یا دریافت نامه را ارائه می دهند. به عنوان مثال، در دبی، فضاهای کار مشترک معروف عبارتند از Nook، NEST، Our Space و Letswork. همچنین برندهای جهانی مانند WeWork را خواهید دید. اگر چندین کارمند دارید، یک دفتر خدماتی ممکن است با نیازهای شما مطابقت بیشتری داشته باشد. اینها بیشتر شبیه یک فضای اداری سنتی هستند. با این حال، آنها با مزایای بسیاری همراه هستند که می تواند مفید باشد. اغلب، کارکنانی در دسترس هستند – مانند پذیرش و کمک – که می توانید بدون به کارگیری آنها از آنها استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید تمیزکننده‌هایی داشته باشید که همه چیز را مرتب نگه دارند و یک تیم فناوری اطلاعات برای کمک به مشکلات فنی داشته باشید. به خاطر داشته باشید که دفاتر خدماتی به ویژه در مناطق آزاد محبوب هستند.

دوره های آموزشی کسب و کار در امارات امارات متحده عربی

دوره های آموزشی فراوانی دارد که به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را به سطح بالاتری برسانید. مؤسسه زبیل در همه چیز از زبان و تدارکات گرفته تا بازاریابی و منابع انسانی آموزش می دهد. به طور مشابه، Promise طیف وسیعی از دوره های آموزشی شرکتی را از مدیریت مالی و مدیریت قرارداد تا مدیریت پایدار و انبار ارائه می دهد. از طرف دیگر، آکادمی کسب و کار KPMG دوره های مالی پیشرفته تری مانند تجزیه و تحلیل صورت های مالی پیشرفته را ارائه می دهد. علاوه بر این، برخی ادارات دولتی آموزش های تخصصی را برای امارات ارائه می دهند. به عنوان مثال، MHRE یک بخش آموزشی اختصاصی منابع انسانی دارد تا آموزش های خاصی را برای کمک به افراد محلی در موفقیت شرکت های خصوصی ارائه دهد. به طور مشابه، وزارت دارایی آموزش مالی دقیق ارائه می دهد.

ثبت شرکت در امارات-منابع مفید

مطالعه بیشتر

 
  • زندگی در دبی 2022
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *