دربارۀ ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی یک شروع خوب اشت ! شرکت های با مسئولیت محدود محبوب ترین انواع نهادهای تجاری ثبت شده هستند زیرا این تنها گزینه ای است که حداکثر مالکیت را به آنها اعطا می کند.

شرکت‌های با مسئولیت محدود دبی به شهروندان خارجی اجازه می‌دهند تا 100% مالکیت شرکت را داشته باشند، زیرا چنین مقرراتی در سال 2019 معرفی شد. ثبت شرکت دبی LLC در سال 2022 بسیار ساده است و نیاز به تکمیل چند مرحله دارد. یکی دیگر از مزایای شرکت با مسئولیت محدود دبی این است که می توان آن را برای هر هدف تجاری ثبت کرد.

مشاوران محلی ما با تجربه گسترده در تشکیل شرکت LLC در دبی، می توانند به سرمایه گذاران خارجی کمک کنند تا شرکت های با مسئولیت محدود را در این امارات ثبت کنند. آنها می توانند برای تهیه و ارسال مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ثبت شرکت های دبی به ما اعتماد کنند.

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود دبی

علاوه بر ساختار سهام، الزامات دیگری نیز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی وجود دارد. در این میان، شرکت باید حداقل دو سهامدار و حداکثر 50 سهامدار داشته باشد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی، هیچ شرط حداقل سرمایه سهامی وجود ندارد، به جز آزمون سرمایه کافی که توسط وزارت توسعه اقتصادی (DED) فعال شده است. در این مورد، DED تصمیم می گیرد که آیا سرمایه پذیره نویسی شده توسط موسسان برای تعهدات مورد نظر آنها کافی است یا خیر. یکی دیگر از الزامات شرکت با مسئولیت محدود دبی، الزامات مدیریتی است. طبق قانون شرکت دبی، شرکت باید بین یک تا پنج مدیر داشته باشد . نمایندگی های ثبت شرکت ما در دبی اطلاعاتی در مورد کد تجاری جدید به شما ارائه می دهند

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی

پنج مرحله برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی وجود دارد. اینها هستند:

رزرو شرکت در وزارت توسعه اقتصادی،

تهیه و تنظیم اساسنامه و اساسنامه شرکت،

مدارک و فرم درخواست جواز کسب را به وزارت توسعه اقتصادی ارسال کنید،

ثبت نام با ثبت تجاری دبی

پس از تاسیس شرکت، باید کارمندان خود را نیز در وزارت کار و اداره کل بازنشستگی و تامین اجتماعی ثبت نام کند.

موارد استفاده از یک شرکت با مسئولیت محدود در دبی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی یک راهکاری است که سرمایه گذاران خارجی مجاز به استفاده از آن برای اهداف مختلف هستند. شرکت با مسئولیت محدود دبی می تواند یکی از اشکال زیر را داشته باشد:

  • شرکت با مسئولیت محدود خصوصی خشکی که برای مقاصد تجاری در دبی استفاده می شود.
  • شرکت دریایی که برای فعالیت های تجاری خارج از امارات در دبی ثبت شده است.
  • شرکت سهامی عام نیز به عنوان شرکت با مسئولیت محدود در دبی ثبت شده است.
  • شرکت منطقه آزاد – شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود منطقه آزاد به منطقه آزاد که در آن ثبت شده است بستگی دارد.
  • شرکت‌های تابعه – شرکت‌های خارجی می‌توانند شرکت‌های تابعه را در قالب شرکت‌های با مسئولیت محدود دبی راه‌اندازی کنند.

جدای از اینها، شرکت های قفسه ای یا آماده در دبی معمولا به عنوان شرکت با مسئولیت محدود ثبت می شوند. همچنین می توان از شرکت با مسئولیت محدود برای ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک در دبی استفاده کرد.

اگر علاقه مند به راه اندازی یک شرکت با مسئولیت محدود در سال 2022 هستید و نیاز به کمک دارید، می توانید برای خدمات کامل ثبت شرکت در دبی به ما اعتماد کنید.

مزایای شرکت با مسئولیت محدود دبی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی مزایای مختلفی به خصوص برای سرمایه گذاران خارجی دارد. از این میان به موارد زیر اشاره می کنیم:

در اکثر کشورهای جهان خبرنگاران دارد، بنابراین یک شکل تجاری محبوب است.

دسترسی به تمام صنایع در دبی و امارات را برای کسانی که علاقه مند به راه اندازی کسب و کار در اینجا هستند ارائه می دهد.

هر نوع جواز کسب را می توان با ثبت شرکت با مسئولیت محدود دریافت کرد.

هنگامی که در یک منطقه آزاد دبی راه اندازی می شود، شرکت با مسئولیت محدود مالکیت کامل را به سرمایه گذار خارجی ارائه می دهد.

هیچ نیازی به سرمایه سهام مربوط به افتتاح یک شرکت با مسئولیت محدود خشکی وجود ندارد.

ثبت نام و افتتاح حساب بانکی محلی برای آن آسان است، با این حال، یک نماینده محلی باید برای رویه ثبت نام تعیین شود.

در میان مجوزهایی که با کمک شرکت با مسئولیت محدود در دبی می توان دریافت کرد، مجوزهای تجاری، صنعتی و تجاری از مهمترین آنها می باشد. شرکت های با مسئولیت محدود منطقه آزاد دبی نیز می توانند مجوزهای مربوط به فعالیت های خاص توسعه یافته در آن منطقه آزاد را دریافت کنند.

اگر می خواهید یک شرکت در دبی افتتاح کنید و در مورد یک شرکت با مسئولیت محدود تصمیم بگیرید، نمایندگان محلی ما می توانند به شما کمک کنند تا آن را در سرزمین اصلی دبی یا هر یک از مناطق آزاد آن راه اندازی کنید.

مالیات یک شرکت با مسئولیت محدود در دبی

شرکت با مسئولیت محدود دبی مزایای مالیاتی مختلفی را ارائه می دهد. به عنوان مثال، به جز صنایع نفت و نفت، هیچ مالیات شرکتی بر شرکت های دبی که در اکثر صنایع ثبت شده اند اعمال نمی شود. با این حال، تغییرات اخیر در قانون مالیات، مالیات بر ارزش افزوده را معرفی کرد که با نرخ بسیار پایینی اخذ می شود. مالیات بر ارزش افزوده در دبی 5 درصد است. جدا از این مالیات، شرکت با مسئولیت محدود دبی مزایای مختلفی را ارائه می دهد، از جمله بازگرداندن رایگان سود در صورت ایجاد توسط سرمایه گذاران خارجی و قرار گرفتن تحت معاهده مالیات مضاعف امارات. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با مالیات شرکت های با مسئولیت محدود، مشاوران تشکیل شرکت دبی ما می توانند به آنها پاسخ دهند. ما همچنین خدمات حسابداری را به سرمایه گذاران خارجی صاحب شرکت های با مسئولیت محدود در دبی ارائه می دهیم.

چگونه یک LLC در امارات باز کنیم

اگر امارات متحده عربی در لیست مقاصد تجاری آینده شما باشد، ممکن است یک شرکت با مسئولیت محدود منافع شما را تامین کند. با توجه به اصلاحات اخیر قانون، می توان یک LLC در امارات متحده عربی با مالکیت کامل در مناطق آزاد تجاری، سرزمین اصلی و حوزه های قضایی خارج از کشور افتتاح کرد.

هیچ روش پیچیده ای وجود ندارد، اما پیشنهاد می شود مجوزها و مجوزهای خاص مورد نیاز را تأیید کنید. اساسنامه، رزرو نام در وزارت توسعه اقتصادی، درخواست مجوزها و مجوزها، به علاوه پرداخت هزینه های ثبت نام، چند مرحله ضروری برای افتتاح یک LLC در امارات در سال 2022 است. به شما یادآوری می کنیم که اگر تصمیم به همکاری با نمایندگان شرکت ما در دبی دارید، صرف نظر از شهری که می خواهید ایده های تجاری خود را در آن توسعه دهید، می توانید از کمک و راهنمایی کامل بهره مند شوید. شما می توانید برای ارزیابی پرونده رایگان یا بهتر از آن درخواست کنید، درخواست های خود را برای ما ارسال کنید و در مورد فعالیت هایی که می خواهید در امارات متحده عربی توسعه دهید بیشتر به ما بگویید.

سوالات متداول در مورد ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی یکی از معمول ترین اشکال تجاری است که توسط سرمایه گذاران داخلی و خارجی در دبی به کار گرفته می شود، با این حال، سوالات زیادی در رابطه با آن وجود دارد، به ویژه از سوی کارآفرینان خارجی. در زیر، نمایندگان ثبت شرکت ما در دبی به برخی از این سوالات پاسخ داده اند:

1. حداقل تعداد سهامداران برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی چقدر است؟ در منطقه آزاد دبی چطور؟

حداقل تعداد سهامداران برای یک شرکت با مسئولیت محدود در دبی 2 نفر است، در حالی که در منطقه آزاد یک سهامدار مجاز است.

2. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی چقدر نیاز دارد؟

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی چند روز طول می کشد.

3. آیا ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی در صورت خارجی بودن مشکل دارد؟

خیر، تشکیل شرکت دبی این نوع شرکت ها حتی اگر خارجی باشید، کاملاً ساده است.

4. هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی چقدر است؟

هزینه ثبت شرکت یک شرکت با مسئولیت محدود در دبی به صنعتی که می خواهید آن را افتتاح کنید و اینکه آیا شرکت در منطقه آزاد راه اندازی شده است یا خیر بستگی دارد.

5. آیا برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دبی به خدمات نمایندگی محلی نیاز دارم؟

این الزام برای سرمایه گذاران خارجی که می خواهند یک شرکت با مسئولیت محدود در دبی افتتاح کنند اعمال می شود. نمایندگان ما چنین خدماتی را ارائه می دهند.

6. آیا مالیات شرکتی برای LLC در دبی اعمال می شود؟

همانطور که مشخص است، امارات متحده عربی یک سیستم مالیاتی جذاب دارد که هر ساله کارآفرینان زیادی را به خود جذب می کند. هیچ مالیات شرکتی برای شرکت‌های با مسئولیت محدود در دبی اعمال نمی‌شود که این یک مزیت بزرگ برای سرمایه‌گذاران بین‌المللی است. اطلاعات بیشتر در مورد تشکیل شرکت LLC در دبی را می توان با متخصصان ما در میان گذاشت.

7. آیا روند ثبت شرکت دبی LLC سخت است؟

تشریفات ساده برای تشکیل شرکت LLC در دبی یکی دیگر از مزیت های جذاب برای بازرگانان است. پس از دریافت مجوزها و مجوزهای ویژه، فعالیت در دبی می تواند بلافاصله شروع شود.

8. فرم کسب و کار مناسب برای استارت آپ در امارات چیست؟

شرکت با مسئولیت محدود محبوب ترین ساختار تجاری موجود در امارات است. با اتخاذ این نوع نهاد می توانید به راحتی تجارت خود را مدیریت کنید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه افتتاح یک LLC در امارات توسط کارشناسان ما در این زمینه ارائه می شود.

9. آیا می توانم برای ثبت مالیات در دبی کمک بخواهم؟

بله، هنگام ثبت نام برای مقاصد مالیاتی در امارات می توانید توسط یکی از نمایندگان تشکیل شرکت ما در دبی کمک کنید. ما کارشناسانی در این زمینه داریم که می توانند در مورد سیستم مالیاتی و الزامات در این راستا بیشتر توضیح دهند.
10. آیا من مالکیت کامل یک LLC در امارات را دارم؟ اگر می خواهید یک LLC در امارات باز کنید، می توانید توجه خود را به مناطق آزاد تجاری دبی معطوف کنید. در اینجا، می توانید از مالیات عالی و مالکیت کامل شرکت خود بهره مند شوید. در صورت تمایل سوالات خود را با یکی از متخصصان ما در شرکت در دبی مطرح کنید.

چرا با متخصصان ما کار کنید

اگرچه افتتاح یک کسب و کار در امارات متحده عربی یک فرآیند نسبتاً ساده است، اما ممکن است سرمایه گذاران خارجی با تشریفات خاصی مانع شوند. در اینجا کمک تخصصی تیم ما از عوامل تشکیل شرکت در دبی با تجربه در این زمینه می تواند مداخله کند. بازرگانان خارجی که قصد ثبت شرکت در امارات و به خصوص در دبی را دارند می توانند از پشتیبانی کامل و حرفه ای بودن ما بهره مند شوند. ما به نیازهای مشتریان خود توجه می کنیم و هنگام شروع همکاری به شفافیت و کارایی متکی هستیم. قبل از ثبت شرکت، متقاضیان باید هزینه های مربوط به کلیه مراحل مراحل را نیز بررسی کنند. برای هر گونه اطلاعات یا پشتیبانی در ثبت شرکت دبی LLC، می توانید با نمایندگان ثبت شرکت دبی ما نیز تماس بگیرید.

سرمایه گذاری در دبی

امارات متحده عربی یکی از مقاصد برتر در زمینه سرمایه گذاری خارجی است و دبی پربارترین مقصد در این زمینه است. فرصت های تجاری در امارات بسیار زیاد است و خارجی ها از قبل می دانند که مزایای این کشور چیست. فضای کسب و کار باثبات و سودآور که عمدتاً با حمایت عظیم مقامات در اشکال و بخش‌های مختلف، زیرساخت‌های توسعه‌یافته، گشودگی به بازارهای بزرگ بین‌المللی، و فرصت‌های تجاری متعدد در حوزه مالی، تنها بخشی از مزایای آن است. برای سرمایه گذاران خارجی در امارات ارائه می شود. در اینجا برخی از داده ها و ارقام آماری وجود دارد که تا حد زیادی بر مسیر اقتصادی امارات متحده عربی تأکید دارد: حدود 154 میلیارد دلار کل سرمایه گذاری مستقیم خارجی برای امارات در سال 2019 بود. ارزش سرمایه گذاری های سبز در امارات متحده عربی در همان سال حدود 14 میلیارد دلار بود. در سال 2020، چندین بخش تجاری برای خارجی هایی که می خواهند از مالکیت 100٪ بهره مند شوند، تصویب شد. اینها شامل انرژی های تجدیدپذیر، ساخت و ساز، تولید، کشاورزی، مراقبت های بهداشتی، فعالیت های آموزشی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مهمان نوازی و خدمات غذایی است. بر اساس گزارش 2020 Doing Business، امارات متحده عربی در بین 190 اقتصاد جهان از نظر ساده سازی و شرایط کسب و کار در رتبه شانزدهم قرار گرفت. بر اساس داده های مربوط به غرب آسیا در سال 2019، امارات بیشترین سرمایه گذاری خارجی را دریافت کرده است. بیشتر سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی توسط بخش نفت و گاز که پربارترین بخش در کشور است، جذب شد. اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت دبی LLC را می توان با نمایندگان ما در میان گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *